Související zápas

Dolnobousovský SK
SK Bakov n/JDorost
1:2
so 28. 10. 2023 10:00 @ Bakov nad Jizerou, 1. A třída dorostu U19 sk. B, 13. kolo

"U19" - 13. kolo - 28.10.2023 - SK Bakov n/Jizerou - DBSK 1:2 (0:2)

.

SK Bakov n/Jizerou - Dolnobousovský SK 1:2 (0:2)

SESTAVA: Jonáš Andlt- Ondřej Svoboda, Přemysl Kynčl, René Wágner, Jan Vozka - Petr kotát’ko, , Pavel Skála, Radchuk Serhii, Josef Sedláček,  David Zvěřina, Ondřej Šimek

Střídání: Vojtěch Štros , Jakub Macoun, Vojtěch Karn, Tadeáš Dostál, Jakub Černohorský, Tomáš Kubišta

Branky: 8’ Sedláček , 35’ Kubišta

V dalším kole nás čekalo opět okresní derby s SK Bakov n/Jizerou. Nastoupili jsme rozestavení 4 - 4 - 2, které nám dle odehraných zápasů nejvíce vyhovuje.

Opět nastoupil v základní sestavě Jan Vozka a opět zahrál na výbornou (jen tak dál). Po nemoci se vrátil Tomáš Kubišta, který začal jako střídající hráč. Nejdůležitější změnou v tomto zápase byla posila z A týmu Josefa Sedláčka, který ještě letos může nastupovat za dorost.

Od 1.minuty jsme na Bakov důrazem a napadáním zatlačili a nedovolili mu vůbec nic. V 8.minutě to Josef Sedláček vzal na sebe a s hranice velkého vápna prostřelil domácího gólmana 0:1 pro Dolní Bousov . A to nebylo vše, především po jeho straně jsme domácí tlačili a vytvářeli si gólové šance.Další navýšení po rohovém kopu opět Josefa Sedláčka, kdy míč po několika odrazech se dostal k Tomáši Kubištovi a ten navýšil na 0:2. Do konce poločasu jsme soupeře k ničemu vážnému nepustili a tak výsledek zůstal stejný.

Bohužel druhý poločas už z naší strany nebyl tak přesvědčivý a to vedlo k nedorozumění mezi bekem a stoperem snížením stavu v 51.minutě pro Bakov. V druhé půli z naší strany bylo o udržení výsledků a to se povedlo.

Vítězstvím jsme si upevnili pozici ve středu tabulky.

V příštím kole 4.11. přivítáme Mnichovohradišťský SK výkop 10:00 h.