.

DBSK - Sporting MB 3:4 (1:3)

branky: Beitl 2, Lohniský

Sestava: Vodička, Hercík, Lorenc, Beitl, Polášek, Cee, Veselý, Niems, Kopal, Zachař, Lohniský, Smandra

V neděli 4.2 zahájili starší žáci U15 Zimní turnaj v Turnově prvním soupeřem byl Sporting Mladá Boleslav. Bohužel vlivem nemoci jsme nastoupili v hodně kombinované sestavě. Byl to i první přátelák v zimní přípravě a podle toho vypadal začátek utkání. Sporting si vytvářel šance a v 7.minutě se ujali vedení po špatné rozehrávce naší obrany, v 15.minutě to už bylo o dva góly po rychlém protiútoku po našem rohu. Třetí zásah přidal Sporting po další chybě v našich zadních řadách ve 28.minutě. Snížení na 1:3 zařídil z dorážky ve 31.minutě Lohniský, tentýž hráč měl velkou příležitost v poslední minutě první půle, kdy šel sám na brankáře,  který včasným vyběhnutím zmařil jeho pokus o kličku.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně, hned v první minutě mířil do břevna Veselý. V 53.minutě se na hrot vysunul stoper Beitl a za dvě minuty snížil na 2:3. Sporting postupem času přebral iniciativu a nám začali pomalu docházet síly. V 75.minutě jsme inkasovali čtvrtý gól a zdálo se, že je po zápase, ale hned za dvě minuty snížil na 3:4 Beitl a tentýž hráč měl v poslední minutě velkou šanci, kdy se ocitl sám před brankářem k naší smůle zamířil jen do něj. Těsná prohra na úvod přípravy v hodně kombinované sestavě, příští týden nás čeká SK Studenec, účastník krajského přeboru Libereckého kraje. Doufám, že už budeme kompletní.