ne 24. 3. 2024 10:00 @ Dolní Bousov, 1. A třída žáků U15 sk. B, 17. kolo

"U15" - 17. kolo - 24.03.2024 - DBSK - SK Kosmonosy "B" 0:6 (0:1)

.

DBSK - SK Kosmonosy "B" 0:6 (0:1)

Sestava: Vodička, Polášek, Beitl, Hozák, Zachař, Niems, Veselý, Bulíř, Kopal, Cee, Lohniský, Smandra, Havel, Šourek, Tauchman

V prvním jarním kole 1A třídy starších žáků jsme přivítali okresního rivala SK Kosmonosy "B". Do zápasu jme nastoupili citelně oslabení bez tří hráčů základní sestavy nejlepší střelec týmu Pastorek přestoupil do FK Jablonec, opora zadních řad Lorenc byl pryč s rodinou a druhého nejlepšího střelce Koliáše nepustilo do hry zranění. Zároveň se představili dvě nové tváře Adam Zachař který přišel s Dlouhé Lhoty a Antonín Kopal ze Sobotky.

Vstup do utkání byl opatrný z obou stran jako první se osmělili hosté v 15.minutě po akci z pravé strany, kdy se hostující útočník dostal do zakončení z hranice velkého vápna jeho střelu chytil brankář Vodička. My jsme zahrozili po rozehraném rohovém kopu, kdy se k zakončení dostal Zachař, bohužel mířil jen do středu branky. Další velkou šanci měli hosté ve 28.minutě po akci z levé strany, kdy se za obranu dostal hostující útočník, skvělý zákrok předvedl brankář Vodička. První změna skóre přišla ve 32.minutě, kdy se po centru z naší pravé strany prosadil hostující útočník střelou do protipohybu brankáře. Za stavu 0:1 se šlo do kabin.

Ve druhé půli byly hosté jasně lepší a postupně zvýšili až na 0:6, my jsme se do dvou šancí dostali až v samém závěru za rozhodnutého stavu v obou měl prsty Niems, nejprve zatáhl míč po pravé straně nacentroval před branku kde nabíhajícímu Tauchmanovi chyběl krok, aby dával do prázdné branky, tři minuty před koncem tentokrát z levé strany obešel dva hráče a nahrál úplně volnému Hozákovi, který těsně minul. Kosmonosy si zaslouženě odvezli tři body, nás nejvíc limituje úzký kádr, kdy absence dvou hráčů je znát, sestavu doplňujeme hráči z U13 i když jsou to výborní hráči a jsem rád, že nám pomáhají, na fyzicky vyspělejší hráče nestačí.

Příští víkend na čeká další okresní mančaft - jedeme na SKP.