DBSKSK Rapid Psáry
1:5(0:0)
so 9. 3. 2024 14:00 @ Za 9. ZŠ v Mladé Boleslavi (Pastelka), 1.A třída sk. B muži, 17. kolo

"A" - 16. kolo - 09.03.2024 - DBSK - SK Rapid Psáry 1:5 (0:0)

První jarní mistrovské utkání, vzhledem ke stavu naší travnaté plochy, odehrálo áčko na UMT 9. ZŠ v Mladé Boleslavi.

DBSK – SK RAPID PSÁRY 1:5 (0:0)

Branky: 72‘ Jan Boček – 47‘ Lukáš Pouček, 55‘ Tomáš Proskočil, 65‘ Jan Pek, 84‘ Martin Štancl, 87‘ Michael Azilinon

DBSK: Ondřej Klíma – Tomáš Šolc, Petr Ježek, Milan Karela – Jakub Kasal (89‘ Matěj Falta), Zdeněk Bělík, Michal Horák (K), Milan Merva – Jan Boček, Radek Tomíček, David Rejzek

Na střídání: Jan Hrdý, David Boško, Lukáš Zvěřina, Miroslav Bím (B)

Rapid: Tomáš Foferka – Ondřej Pek (74‘ Lukáš Přeučil), Miroslav Kováč, Lukáš Kalous (56‘ Jan Pek), Martin Štancl, Ondřej Kalous, Tomáš Proskočil, Lukáš Pouček (K) (70‘ Robin Keller), Josef Půlpán (46‘ Ihor Krasnyanyk), Štěpán Studnička, Michal Mikyska (56‘ Michael Azilinon)

Na střídání: Jakub Dvořák (B)

První jarní mistrovské utkání jsme, vzhledem ke stavu naší travnaté plochy, odehráli na UMT 9. ZŠ v Mladé Boleslavi. Na úvod nás čekal asi nejlepší tým naší skupiny, Rapid Psáry.

Odehráli jsme utkání dvou rozdílných poločasů, kdy v tom prvním, jsme pozorně bránili, a vytvořili si i šance, kdy zejména ta z 18. minuty měla skončit v síti, a to když po nahrávce Zdeňka Bělíka trefil brankáře Radek Tomíček. Hosté také hrozili, ale dobrými zákroky držel čisté konto Ondra Klíma. A tak se po 45 minutách šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Vstup do druhé půle se nám vůbec nepovedl, hned ve 47. minutě jsme nepokryli v pokutovém území kapitána hostí Lukáše Poučka, a ten střelou mezi nohy Ondry Klímy dostal Rapid do vedení 0:1. V 55. minutě hosté vybojovali rohový kop, po kterém zvýšili na 0:2. Další gól přišel o deset minut později, po našem nedorozumění skóroval do prázdné branky Jan Pek 0:3. V 68. minutě střílel vedle Zdeněk Bělík. Na 1:3 snížil Honza Boček po nahrávce Zdeňka Bělíka. Další naší šanci měl Radek Tomíček po nahrávce Honzi Bočka, ale trefil pouze vyběhnutého gólmana. Možnost vstřelit kontaktní branku jsme dostali v 79. minutě v podobě odpískaného faulu těsně před pokutovým územím. K jeho exekuci se postavil Zdeněk Bělík, ale trefil pouze hráče ve zdi. V závěrečné desetiminutovce jsme inkasovali opět z rohového kopu, když se v 84. minutě trefil Martin Štancl 1:4, o poslední branku se postarala zimní posila z Poříčí nad Sázavou, Michael Azilinon, po hezké kombinaci 1:5.

V neděli 17.3. zajíždíme do Lysé nad Labem, výkop utkání je v 15:00.