Dolnobousovský SK
Mladší žáciFotbal Neratovice - Byškovice "C"
1:6
ne 22. 9. 2024 12:00 @ Dolní Bousov, 1.A U13 sk.B, 7. kolo

"U13" - 7. kolo - 22.9.2024 - DBSK - Fotbal Neratovice - Byškovice "C" 1:6 (0:5)

.

Dolnobousovský SK U13 - Fotbal Neratovice - Byškovice „C“ U13  1 : 6 (0:5)

Střelci: 60.min. Václav Anděl

Sestava: Václav Anděl (Ondra Švec) - Vojta Valíček, Kuba Hýsek, Vojta Šolc, Ondra Švec, Roman Bočánek, Tomáš Brezáni, Vít Křeček, František Kučera, Matouš Vynikal, Štěpán Vokoun, Honza Karásek

V 7.kole krajské I.A třídy mladších žáků U13 jsme přivítali na domácím hřišti tým Fotbal Neratovice-Byškovice „C“. Soupeř zatím v soutěži prohrál jen jednou, takže nás čekal těžký zápas. Na začátku zápasu to nevypadalo na vysokou prohru. Vypracovali jsme si stejný počet gólových příležitostí jako soupeř, ale vázlo zakončení. Buď špatným řešením, zbrklostí, nebo nedůrazem jsme během prvních 10. minut, neproměnili žádnou, z vypracovaných šancí. To soupeř během prvního poločasu proměnil většinu příležitostí. Do druhého poločasu jsme trochu přeskupili řady, ale na korekci výsledku, jsme tentokrát neměli. Další utkání hrajeme opět na domácím hřišti v neděli 29.9.2024 od 12:00 s nováčkem soutěže Viktorií Radim.