ne 9. 6. 2024 10:00 @ Dolní Bousov, 1. A třída žáků U15 sk. B, 15. kolo

"U13" - 15. kolo - 09.06.2024 - DBSK - FK Pšovka Mělník 2:4 (1:1)

.

DBSK - Pšovka Mělník 2:4 (1:1)

branky: Lohniský, Zachař

Sestava: Vodička, Smandra, Lorenc, Zachař, Beitl, Kopal, Hozák, Niems, Polášek, Tauchman, Lohniský, Veselý, Havel, Šourek, Bulíř

V posledním utkání na domácím hřišti jsme přivítali lídra soutěže Pšovku Mělník. Do utkání jsme vstoupili odvážně a už ve 2.minutě měl velkou šanci Tauchman, kdy z malého vápna přestřelil branku, ve 4 minutě zase Hozák zamířil přímo do středu branky a za další dvě minuty opět Tauchman netrefil prázdnou branku. Hosté poprvé zahrozili ve 14.minutě po rohovém kopu. V 17.minutě se poprvé změnilo skóre utkání to když se nadvakrát prosadil Lohniský 1:0. Hosté vyrovnali ve 36.minutě po rychlém protiútoku.

Vstup do druhé půle jsme měli opět dobrý, hned v první minutě se ocitl za obranou Veselý, který zamířil těsně vedle, za další dvě minuty zatáhl míč po pravé straně Lorenc nahrál ve vápně Veselému, kterému jeho střelu do prázdné branky zblokoval obránce. Tak se potvrdilo nepsané pravidlo "nedáš dostaneš" hosté ve 44minutě otočili na 1:2 v 52.minutě na 1:3 a v 58.minutě dokonce na 1:4. V 62.minutě byl ve vápně faulován Beitl a tak následovala penalta, kterou Zachař suveréně proměnil a snížil na konečných 2:4.