DBSKSK Jičín
4:2(0:1)
so 22. 7. 2023 10:15 @ Dolní Bousov, Přátelské utkání

"A" - Přátelák - 22.07.2023 - DBSK - SK Jičín 4:2 (0:1)

V sobotním dopoledním termínu odehrálo áčko druhé přípravné utkání s týmem z krajského přeboru Královehradeckého kraje.

DBSK – SK JIČÍN 4:2 (0:1)

Branky: 46‘ Jan Boček, 53‘, 54‘ František Klíma, 89‘ Zdeněk Bělík

Sestava DBSK: Ondřej Klíma – Tomáš Šolc (46‘ Milan Karela), Miroslav Horák (46‘ Lukáš Zvěřina), Petr Ježek, Aleš Pavliš – Štěpán Rychtr (46‘ Michal Novotný), Zdeněk Bělík, Josef Sedláček (46‘ Jakub Kasal) – Jan Boček, František Klíma – Jan Keszeg (46‘ David Boško)

V sobotním dopoledním termínu jsme odehráli druhé přípravné utkání s týmem z krajského přeboru Královehradeckého kraje.

Od úvodu jsme hráli aktivně a soupeře nepouštěli k naší brance. Ve 2. minutě šla střela Zdeňka Bělíka nad branku, stejně skončily o něco později šance Honzi Bočka. Další příležitost měl ve 37. minutě Honza Keszeg, ale nastřelil hostujícího brankáře a o minutu později pálil vedle Pepa Sedláček. Vzápětí jsme chybovali v obraně a Jičín se dostal ze své první šance do vedení. V závěru první půle nahrával Fanda Klíma na Tomáše Šolce, ale jeho střelu vyrazil gólman na roh.

V úvodu druhého poločasu srovnal na 1:1 Honza Boček po nahrávce Zdeňka Bělíka, druhou branku přidal v 53. minutě Fanda Klíma opět po nahrávce Zdeňka Bělíka a za minutu se zapsal do listiny střelců opět, tentokrát po nahrávce Honzi Bočka. V 57. minutě nastřelil Zdeněk Bělík po samostatné akci břevno. V 78. minutě hosté snížili hezkou střelou z 25 metrů. Konečnou podobu výsledku dal v závěru utkání lobem přes gólmana Zdeněk Bělík.

Ve středu 26.7. od 18:00 hostíme divizní FK Dobrovice.