DBSKSK Slovan Poděbrady
0:1
so 28. 9. 2024 16:30 @ Dolní Bousov, NEXT REALITY 1.A třída sk. B (6.liga sk.B), 8. kolo

"A" - 8. kolo - 28.09.2024 - DBSK - SK Slovan Poděbrady 0:1 (0:1)

.

Dolnousovský SK - SK Slovan Poděbrady 0:1 (0:1)

Branka: 40´ Šlehofer z pen.

ČK: 39´Ježek, 81’ Šolc (oba DBSK)

Sestava: Bím - T. Šolc, Ježek, Klíma, Pavliš (84’ Falta) - Boček, Kořínek, Merva, Bělík, Kasal (73’ Rejzek) - Tomíček (61’ J.Šolc)

Hodnocení Matěje Falty: V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas. V taktické bitvě byly vidět spíše pouze náznaky šancí na obou stranách. V 39. minutě jsme v bránění zaspali, pozdě dostoupili soupeře a hráč hostí šel sám na brankáře. Hostující hráč si v poslední chvíli dal dlouhý dotek a náš brankář byl u míče dříve, v tento moment jsme ale bohužel zbytečně faulovali. Výsledkem této situace byla červená karta po druhé žluté kartě pro našeho hráče a penalta pro hosty, kterou Šlehofer proměnil. Od této chvíle jsme byli na hřišti lepším týmem až do 81.minuty. V tento čas přišlo naše naprosto zbytečné druhé vyloučení a tak jsme zápas dohrávali v 9. Do konce zápasu již bylo těžké si vytvořit jakoukoliv nebezpečnou situaci a tak si hosté odvezli 3 body. Soupeři gratulujeme k vítězství. Kluci zaslouží pochvalu za výkon a snahu, kterou předvedli v 10, potažmo 9 hráčích. Do konce zápasu se nevzdali, bojovali a snažili se s nepříznivým výsledkem něco udělat. Chválit se samozřejmě nemůžeme a nebudeme za naprosto zbytečná vyloučení, pro která nemám pochopení.