DBSKFK Bohemia Poděbrady
4:1
so 16. 9. 2023 16:30 @ Dolní Bousov, 1.A třída sk. B muži, 7. kolo

"A" - 7. kolo - 16.09.2023 - DBSK - FK Bohemia Poděbrady 4:1 (1:1)

Proti zkušené Bohemii Poděbrady chtělo áčko v domácím prostředí na plno bodovat, ale už před zápasem řešili problém se zraněnými hráči.

„A“ – mistrovské utkání – 7. kolo - 16.9.2023

DBSK – FK BOHEMIA PODĚBRADY 4:1 (1:1)

Branky: 32‘ Jan Keszeg, 67‘ Zdeněk Bělík,74‘ Jan Boček, 82‘ Milan Merva – 5‘ Matěj Novák

DBSK: Miroslav Bím – Tomáš Šolc, František Klíma, Michal Horák (K), Josef Sedláček – Matěj Falta (78‘ Milan Merva) – Jan Boček, Zdeněk Bělík, Jakub Kasal (85‘ Lukáš Zvěřina) – Jan Keszeg (83‘ David Rejzek), Radek Tomíček

Na střídání: Ondřej Pilař (B)

Bohemia: Jan Tůma – Tomáš Kubánek (84‘ Jan Suchánek), Ondřej Martínek, Lukáš Nykodým, Ondřej Hněvsa (K), Libor Pinkas (58‘ Ondřej Soukup), Jakub Králík, Matěj Novák, Jan Kalina, Dominik Havránek (46‘ Jan Křivský), Zumas Orestis (82‘ David Schulz)

Na střídání: Jakub Vokatý, Filip Fiška

Proti zkušené Bohemii Poděbrady jsme chtěli v domácím prostředí na plno bodovat, ale už před zápasem jsme řešili problém se zraněnými hráči.

Úvod utkání se nám nepovedl, a hned v 5. minutě jsme prohrávali 0:1. V další fázi hry to bylo o proměnění šancí, ale střely Honzi Bočka a Pepy Sedláčka směřovaly mimo branku. Vyrovnávací branka přišla ve 32. minutě, když po rohu Zdeňka Bělíka přesně hlavou na vzdálenější tyč zamířil Honza Keszeg 1:1. Do konce první půle ještě střílel do brankáře Radek Tomíček a nad branku Zdeněk Bělík.

Druhý poločas začala aktivně Bohemie a ve 47. minutě měla šanci z trestného kopu na hranici pokutového území, naštěstí šel míč po teči na roh. V 50. minutě hlavičkoval Radek Tomíček po centru Kuby Kasala vedle branky. Další naše brankové příležitosti Zdeňka Bělíka, Honzi Bočka, Radka Tomíčka a Honzi Keszega skončily buď mimo branku, nebo na výborně chytajícím Janu Tůmovi v brance Poděbrad. Srovnání skóre zařídil v 67. minutě střelou pod břevno Zdenda Bělík po nahrávce Honzi Bočka 2:1. Další změna skóre přišla v 74. minutě, hostující obrana pod tlakem nahrála Honzovi Bočkovi, který do prázdné branky zvýšil naše vedení na 3:1. Vzápětí mohl naše vedení navýšit Zdeněk Bělík, ale jeho střela po teči skončila na rohovém kopu. Na 4:1 zvýšil střídající Milan Merva po nahrávce Radka Tomíčka.

V neděli 24.9. zajíždíme do Hlízova, výkop utkání je v 16:30.