DBSKFK Bohemia Poděbrady
3:2
so 7. 9. 2024 17:00 @ Dolní Bousov, NEXT REALITY 1.A třída sk. B (6.liga sk.B), 5. kolo

"A" - 5. kolo - 07.09.2024 - DBSK - FK Bohemia Poděbrady 3:2 (2:0)

V dalším domácím utkání áčko změřilo síly s týmem FK Bohemia Poděbrady.

Dolnobousovský SK - FK Bohemia Poděbrady 3:2 (2:0)

Branky: 12. Bělík, 31. a 58. Tomíček - 57. Orestis, 78. Kalina
Střely celkem: 8:7, rohy: 2:1,

Sestava: Stýskal - T.Šolc, Klíma, Horák Mich., Ježek - Boček, Kořínek, Merva (82’ Falta), Bělík (73’ J.Šolc), Kasal (82’ Rejzek) - Tomíček

Hodnocení Matěje Falty: V dalším domácím utkání jsme změřily síly s týmem FK Bohemia Poděbrady. Hosté k nám přijeli ve výborné formě, kdy v sezóně ještě neprohráli. O soupeři dlouhodobě víme, že se snaží hrát kombinační fotbal a očekávali jsme těžké, ale kvalitní utkání. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a po krásné střele Zdeňka Bělíka jsme šli do vedení. Po půlhodině hry jsme šli do dvoubrankového vedení, kdy brankář hostí neudržel střelu z vápna a Radek Tomíček byl první u vypadlého míče a pohotově ho uklidil do sítě. Na konci prvního poločasu jsme přežili závar po rohovém kopu Poděbrad.

Do druhého poločasu lépe vstoupili hosté, lépe kombinovali a odměnou jim po hezké akci bylo snížení na rozdíl jedné branky. V tuhle chvíli soupeř doufal, že se chytneme do tzv. Csaplárovi pasti. My jsme však na inkasovanou branku odpověděli nejlépe, jak je možné. Minutu po snížení jsme šli brankou Radka Tomíčka znovu do dvoubrankového vedení. Čtvrt hodinku před koncem se po standardní situaci hostům povedlo snížit. Do konce zápasu jsme však již hosty do vyložené šance nepustili. Věřím, že jsme v zápase byli právě o ten jeden gól lepší a zaslouženě jsme zvítězili. Hosté jsou velmi mladý a kvalitní tým. Těšíme na další vzájemnou konfrontaci. Utkání bylo pro diváky atraktivní a kluci zaslouží pochvalu za odvážný styl, kterým jsme se v zápase prezentovali. Děkujeme za podporu domácím fanouškům.