Související zápas

Dolnobousovský SK
Mnichovohradišťský SKDBSK
4:0
ne 1. 9. 2024 17:00 @ Mnichovohradišťský SK, NEXT REALITY 1.A třída sk. B (6.liga sk.B), 4. kolo

"A" - 4. kolo - 01.09.2024 - Mnichovohradišťský SK - DBSK 4:0 (1:0)

Další utkání sehrálo áčko na půdě Mnichova Hradiště s domácím týmem.

Mnichovohradišťský SK - Dolnobousovský SK 4:0 (1:0)

Branky: 23. a 63. Sedláček, 51. a 75. Stand
Střely celkem: 13:9, střely na branku: 6:6, rohy: 6:2

Sestava: Bím - Ježek (63’ Pavliš), Klíma, Horák Mich., Karela - T. Šolc., Kořínek (71´ J.Šolc), Merva (63´ Kasal), Bělík, Boček - Tomíček (79’ Falta)

Hodnocení Matěje Falty: Další utkání jsme sehráli na půdě Mnichova Hradiště s domácím týmem. V první půli se hrál vyrovnaný zápas s několika šancemi na obou stranách. My bohužel žádnou šanci na rozdíl od domácích neproměnili, ti se radovali po tečované střele z hranice vápna.

Druhý poločas se během prvních 18 minut rozhodl ve prospěch domácího týmu. Po dvou chybách v obraně jsme z rychlých protiútoků inkasovali dvě branky a bylo hotovo. Čtvrtá branka domácích padla po další naší chybě. Pro zranění Aleše Pavliše jsme dohrávali poslední minuty v 10, již jsme měli vystřídáno. Domácí si zaslouženě připsali tři body a my jim tímto gratulujeme k vítězství.