DBSKFK PŠOVKA MĚLNÍK
3:1
so 24. 8. 2024 17:00 @ Dolní Bousov, NEXT REALITY 1.A třída sk. B (6.liga sk.B), 3. kolo

"A" - 3. kolo - 24.08.2024 - DBSK - FK Pšovka Mělník 3:1 (2:1)

Další domácí utkání sehrálo áčko s týmem FK Pšovka Mělník.

Dolnobousovský SK - FK Pšovka Mělník 3:1 (2:1)

Branky: 15.Falta, 40.Bělík, 80.Vynikal - 31.Pokorný

Střely celkem: 9:6, rohy: 4:1

Sestava: Pilař - T.Šolc, Ježek, Horák Mich., Karela - Boček, Kořínek, Falta (62´Vynikal), Bělík, Merva (76’ Rejzek) - Tomíček (89’ Svoboda)

Další domácí utkání jsme sehráli s týmem FK Pšovka Mělník. Na obou týmech v zápase byla znát únava z náročného programu, pro oba se jednalo o 3. zápas během 6 a 7 dní. V zápase bylo k vidění hodně nepřesností a technických nedostatků. Naštěstí bylo k vidění i pár hezkých fotbalových momentů. První branka padla v 15.minutě, povedená kombinace na levé straně, přesný centr Karely do vápna a zakončení Falty z malého vápna znamenalo naše vedení. V 31. minutě se krásným volejem prezentoval hostující Pokorný a bylo vyrovnáno. Do šaten se šlo za stavu 2:1, v 40. minutě se nádherně trefil levou nohou Bělík.

V druhém poločase jsme spoustu nadějných situací nedotáhli kvůli špatnému řešení ve finální fázi. Hosté hrozili hlavně z protiútoků. Zápas jsme tak zlomili až v 80. minutě, standardní situaci rozehrál Bělík na Karelu, který na zadní tyči našel volného Vynikala a bylo rozhodnuto. Zápas se hrál za úmorného vedra a tak kluci zaslouží pochvalu za přístup a nasazení na závěr náročného programu.