SK Kosmonosy "B"DBSK
2:3
st 18. 9. 2024 17:00 @ Kosmonosy, NEXT REALITY 1.A třída sk. B (6.liga sk.B), 2. kolo

"A" - 2. kolo - 18.09.2024 - SK Kosmonosy "B" - DBSK 2:3 (1:2)

Ve středu 18.9. áčko v Kosmonosech sehrálo dohrávku 2.kola, ve kterém bylo utkání přerušeno v 80.minutě kvůli počasí.

SK Kosmonosy “B” - Dolnobousovský SK 2:3 (1:2)

Branky: 16. Trajkovski (pen.), 58. Havlas (pen.) - 13. Merva, 23. J .Šolc, 86. Boček

Střely celkem: 7:12, Rohy: 4:2

Sestava: Stýskal - T.Šolc, Ježek, Klíma, Karela - Boček, Kořínek (76’ Falta), Merva, Horák Mich. (65’ Bělík), Kasal (90’ Pavliš) - J.Šolc (71’ Rejzek)

Hodnocení Matěje Falty: Ve středu 18.9. jsme v Kosmonosech sehráli dohrávku 2.kola, ve kterém bylo utkání přerušeno v 80.minutě kvůli počasí a bohužel se nedalo dohrát. Tentokrát bylo slunečné počasí a nic podobného nehrozilo. Vstup do zápasu se nám povedl, dobře jsme kombinovali a po zásluze jsme šli do vedení. Po akci, která šla po ose Kořínek-Boček-Merva, otevřel posledně jmenovaný skóre zápasu. Po pár minutách bylo vyrovnáno, nezachytili jsme náběh za obranu a soupeře jsme faulovali ve vápně. Domácí nařízený pokutový kop proměnili. S rychlou odpovědí jsme přispěchali i my a po asistenci Kasala přehodil brankáře Kuba Šolc a znovu jsme vedli. Do poločasu jsme stále byli lepším týmem, domácí měli problém zachytávat naše náběhy za obranu. Bohužel jsme do konce prvního poločasu neproměnili pokutový kop a další dvě velké šance.

Vstup do druhé půle se nám vydařil, nejdříve sice zahrozili domácí, ale pak jsme dvě šance znovu měli my. V 58. minutě jsme ovšem v rozehrávce udělali dvě chyby za sebou, které vedly k dalšímu faulu v pokutovém území. Domácí i druhý pokutový kop v zápase proměnili. Poté jsme na nějaký čas vypadli ze zápasu, v těchto chvílích jsme se více soustředili na rozhodnutí rozhodčích než na naší hru. V 70. minutě jsme zase začali přebírat otěže zápasu a šli jsme za vítězstvím. V jednu chvíli to vypadalo, že utkání skončí stejným výsledkem jako utkání, které se nedohrálo. My jsme však tento scénář odmítli. V 86. minutě jsme po pěkné kombinaci rozhodli utkání v náš prospěch, na konci pohledné akce byli centrující Rejzek a hlavou zakončující Boček. Vítězství v zápase se nerodilo snadno, ale bylo zasloužené. Soupeři děkujeme za kvalitní utkání.