FK PŠOVKA MĚLNÍKDBSK
6:1
so 15. 6. 2024 17:00 @ Pšovka Mělník, 1.A třída sk. B muži, 16. kolo

"A" - 16. kolo - 15.06.2024 - Pšovka Mělník - DBSK 6:1 (2:0)

Do závěrečného utkání sezóny vstoupili domácí aktivně, první střelu vyrazil Míra Bím na roh a v 17. minutě po rychlém útoku nastřelili tyč.

„A“ – mistrovské utkání – 30. kolo - 15.6.2024

FK PŠOVKA MĚLNÍK - DBSK 6:1 (2:0)

Branky: 31‘ Jan Studený, 35‘ Jakub Pokorný, 50‘, 74‘, 80‘ David Svoboda, 86‘ Lukáš Suchý – 77‘ Milan Karela

DBSK: Miroslav Bím – Tomáš Šolc, Petr Ježek (71‘ Michal Skalický), Miroslav Horák (46‘ František Klíma), Ondřej Svoboda – Milan Merva, Zdeněk Bělík, Michal Horák (K), Jakub Kasal (67‘ Milan Karela) – Jan Boček, David Rejzek

Pšovka: Patrik Matěka – Radek Beneš, Jakub Kaiser, Jan Studený (80‘ Lukáš Suchý), Daniel Grabmüller, Jakub Havel (87‘ Jan Feix), Jiří Chytil (K), Jakub Mihalík, Matěj Havel (40‘ David Svoboda), Rostislav Šmíd, Jakub Pokorný (46‘ Roman Eder)

Do závěrečného utkání sezóny vstoupili domácí aktivně, první střelu vyrazil Míra Bím na roh a v 17. minutě po rychlém útoku nastřelili tyč. Ve 21. minutě po trestném kopu Zdeňka Bělíka nastřelil Honza Boček brankáře a po něm Míra Horák netrefil branku. Ve 31. minutě po zbytečném faulu před naším vápnem otevřel skóre z trestného kopu Jan Studený 1:0 a ve 35. minutě přidali domácí druhou branku po špatné rozehrávce Míry Bíma 2:0. Ve 40. minutě střílel nepřesně Honza Boček, poté nastřelil brankáře Zdeněk Bělík a dorážku poslal vedle Kuba Kasal.

Na úvod druhé půle šla vedle střela Ondry Svobody. Na 3:0 jsme dostali v 50. minutě po centru do pokutového území. Velkou šanci spálil v 54. minutě Honza Boček, když poslal míč nad odkrytou branku po nahrávce Davida Rejzka. Další šanci neproměnil Kuba Kasal a po něm Petr Ježek. V 69. minutě po nahrávce Zdeňka Bělíka šla střela Honzi Bočka znovu nad branku. Po sérii našich šancí se ke slovu dostali domácí a v 74. minutě střelou k tyči zvýšili na 4:0. Na 4:1 upravil v 77. minutě Milan Karela. Další střelou na naši branku završil hattrick střídající David Svoboda 5:1. V 86. minutě přišel o míč před naším vápnem Milan Merva a Lukáš Suchý stanovil skóre na 6:1. Ve zbytku utkání už další vážnější akce ani na jedné straně nevznikla.