TJ Slavoj VrdyDBSK
2:1
st 21. 8. 2024 18:00 @ Slavoj Vrdy, NEXT REALITY 1.A třída sk. B (6.liga sk.B), 15. kolo

"A" - 15. kolo - 21.08.2024 - TJ Slavoj Vrdy - DBSK 2:1 (1:1)

Ve středečním vloženém kole zajíždělo áčko na hřiště TJ Slavoj Vrdy.

TJ Slavoj Vrdy - Dolnobousovský SK 2:1 (1:1)

Branky: 33.Petr, 69.Šveřepa - 24.Boček
Střely celkem: 10:12, střely na branku: 7:4, rohy: 7:2

Sestava: Bím - Ježek, Horák Mir. (63’ Zvěřina), Horák Mich., T.Šolc - Boček, Kořínek (46’ Klíma), Merva, Bělík, Kasal (46’ Rejzek) - J.Šolc (46’ Tomíček)

Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně, vytvořili jsme si několik šancí a po zásluze jsme šli do vedení ve 24. minutě z kopačky Honzy Bočka. O 9 minut později jsme individuální chybou v obraně nabídli soupeři vyrovnání a ten neodmítl.

O poločasové přestávce muselo dojít k trojitému vynucenému střídání. V druhém poločase se domácí více zatáhli a spoléhali na rychlé protiútoky a z jednoho se jim podařilo jít do vedení. Nám se již v druhém poločase tolik nedařilo. Pár minut před koncem nám nebyla uznána vyrovnávající branka po útočném faulu. Dnes jsme za neproměňování šancí byli potrestáni ztrátou všech bodů, což mě velmi mrzí. Kdybychom totiž vedli ve 30. minutě 3:0, nikdo by se nemohl divit, bohužel na kdyby se ve fotbale nehraje. Gratulujeme soupeři k vítězství.