DBSKSK Sokoleč
2:3
so 12. 10. 2024 16:00 @ Dolní Bousov, NEXT REALITY 1.A třída sk. B (6.liga sk.B), 10. kolo

"A" - 10. kolo - 12.10.2024 - DBSK - SK Sokoleč 2:3 (1:1)

V dalším domácím utkání přivítalo áčko vedoucí tým tabulky SK Sokoleč.

Dolnobousovský SK - SK Sokoleč 2:3 (1:1)

Branky: 7. a 79. Boček - 2. Javorek, 52. Fink, 87. Hruška
Střely celkem: 11:6, střely na branku: 9:4, rohy: 3:4

Sestava: Stýskal - T. Šolc, Klíma, Horák Mich., Karela - Boček, Kořínek (87’Ježek), Merva (72’ Rejzek), Bělík, Kasal (83’ Pavliš) - Tomíček

Hodnocení Matěje Falty: V dalším domácím utkání jsme přivítali vedoucí tým tabulky SK Sokoleč. Do zápasu lépe vstoupili hosté a hned v 2.minutě se dostali do vedení. V 7. minutě se nám po dobré kombinaci a pohotové střele Honzy Bočka povedlo vyrovnat. Do poločasu jsme byli lepším týmem, vytvořili jsme si další šance, dokonce jsme nastřelili tyč.

Vstup do druhého poločasu vyšel lépe hostující týmu, kdy šli po dobře rozehrané standardní situaci znovu do vedení. V 79. minutě bylo zaslouženě vyrovnáno, tečovaná střela Honzy Bočka skončila v síti. Oba týmy chtěli vítězství strhnout na svou stranu a v 87. minutě se to znovu po standardní situaci povedlo hostům. Do konce zápasu jsme hosty ještě zatlačili, vytvořili si nebezpečné závary v jejich vápně, branku jsme však bohužel nevstřelili.  Nebojím se říct, že v zápase jsme byli lepším týmem a za předvedenou hru bychom si minimálně bod zasloužili. Zápas se však rozhodoval ve vápnech a v nich byl tým Sokolče lepší, efektivnější. Soupeři gratulujeme k vítězství.