TJ Sokol Kosořice — DBSK B

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem TJ Sokol Kosořice — DBSK B

Report


TJ Sokol Kosořice : DBSK „B“ 3:1 (2:0)


Sestava: Hampl – Dajč, Havel st., Kynčl, Vacek – Pavliš, Havel ml., Zahrada, Svoboda – Šolc J., Šolc M.

Střídačka:  Kverek, Hercík, Kasal, Urban, Myška, Verecký,

Gól:  Kasal 72´


K dalšímu zápasu jsme zajeli do Kosořic. Soupeř se aktuálně nacházel o 3 body v tabulce pod námi a rozhodně chtěl bodovat. Nás pořád trápí velké marodka.

Začátek prvního poločasu patřil ale nám a soupeře jsme přehrávali a vytvářeli si pološance, bohužel nic gólového. Vždy tomu malinko něco chybělo, bud nepřesnost, nebo i trocha štěstí. Soupeř se osmělil asi až v ca 25´, kdy se rychlým protiútokem dostal poprvé na dostřel, ale nezužitkoval. Bohužel vlastně druhá vážnější akce v 37´ už skončila gólem, kdy po prohození naší obrany a centrem na penaltu se záložník nemýlil. A bylo ještě hůř v 42´kdy centr z pravé strany našel nepokrytého útočníka a ten hlavou přesně k tyči zvýšil na 2:0.

Druhý poločas jsme začali zase aktivněji, v 46´ Šolc M. krásnou střelou z 30m vyzkoušel pozornost gólmana, ale ten konečky prstů vytěsnil nad. O minutu později Havel ml. z otočky z pozice penalty těsně přestřelil. Ve 48´jsme ale měli štěstí, kdy šel soupeř sám na naši bránu a trestuhodně příležitost zahodil. V 55´minutě po postrkávání byl za druhou žlutou kartu poslán Jakub Šolc předčasně do sprchy. I přesto jsme hráli dále vyrovnané utkání. Přišli však ze strany rozhodčích velmi nepřesné výroky čímž nás dost poškodili a veliká nervozita na hřišti i mimo něj. V 60´ jsme ale kapitulovali po třetí, kdy jsme si nepohlídali po rohu hráče na první tyči a bylo to už 3:0. V 72´se nám povedlo už jen korigovat konečný výsledek na 3:1 po krásně trefeném trestném kopu do levého horního rohu Kasalem. Nervózní druhý poločas po nezvládnutí zápasu rozhodčích měl bohužel další černou tečku v podobě druhé červené karty za naprosto zbytečný faul uprostřed hřiště Havlem ml.

Petr Havel

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
28.4.2019 16:43 OP MB 2018-2019 28.4.2019

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
TJ Sokol Kosořice3Vítězství
DBSK B1Porážka

DBSK B

Hampl Pavel Brankář
Svoboda Matěj Obránce
Pavliš Aleš Záložník
Havel Petr st. Záložník
Vacek Pavel Útočník
Kynčl Přemysl Obránce
Zahrada Lukáš Obránce
Havel Petr ml. Obránce
Dajč Lukáš Záložník
Šolc Michal Útočník
Šolc Jakub Útočník
Kverek Libor Záložník
Verecký Petr Záložník
Kasal Jakub Záložník
Hercík Lukáš Obránce