TJ Divišov — DBSK A

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem TJ Divišov — DBSK A

Report

„A“ – mistrovské utkání I.A třída – 20. kolo 6.4.2019


TJ JAWA DIVIŠOV – DBSK 1:0 (0:0)  


Sestava: Hampl Pavel – Šolc Tomáš, Altman David, Ježek Petr, Klíma Ondřej, Stejskal Jan – Merva Milan, Vynikal Petr, Sedláček David, Kasal Jakub (87‘ Šolc Jakub) – Koštíř Marek

Na střídání: Sítař Adam, Pechánek Jaroslav, Tomíček Radek


Do Divišova, na momentálně vedoucí tým, jsme odjížděli sice díky zraněním v hodně prořídlé sestavě, ale s cílem hrát ze zabezpečené obrany a zkusit uhrát první jarní body. Na lavici byl Radek Tomíček, ale trápí ho natažené tříslo, Kubu Šolce bolí záda, Jardu Pechánka koleno a tak jediný fit byl Adam Sítař.

Domácí do utkání vstoupili náporem, ale se všemi situacemi si dobře poradila naše obrana s Pavlem Hamplem v brance. Postupně jsme se osmělovali hrou dopředu a v 15‘ střela Davida Sedláčka prověřila domácího brankáře. Ve 32‘ poslal střílený centr před branku Kuba Kasal, domácí situaci vyřešili a ve 36‘ trestný kop Ondry Klímy skončil vedle branky.

Úvod druhého poločasu nepřinesl nic zajímavého. Až teprve 55‘, kdy trestný kop po faulu na Davida Sedláčka poslal na branku Marek Koštíř, domácí gólman konečky prstů míč vyrazil na roh. V 60‘ Mára Koštíř rozehrál další trestný kop po faulu na Milana Mervu, Ondra Klíma jen těsně ve skluzu netrefil míč v brankovém území. Domácí z centrovaných míčů do pokutového území nic nevytěžili a tak se nám vysněný bod stále přibližoval. Bohužel v 89‘ přišla situace, kdy jsme mezi naším pokutovým územím a autovou lajnou zbytečně faulovali, čímž jsme domácím nabídli trestný kop, po jeho rozehrání došlo ke vzdušnému souboji Davida Sedláčka a útočníka domácích, který sudí Kosina vyhodnotil jako penaltový, nabídnutou šanci využil Lukáš Rozsypal 1:0. Ačkoli po souboji došlo k ošetřování hráče domácích, kterému přejeme brzké uzdravení, nenastavil sudí ani minutu a hned po rozehrání ze středového puntíku utkání ukončil. A tak ani v pátém jarním utkání jsme po dobrém výkonu na body nedosáhli.

V sobotu 13.4. hrajeme v Čelákovicích už od 10:15, odjezd v 8:15.

Holub Luděk

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
6.4.2019 15:00 I.A. třída 2018-2019 6.4.2019

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
TJ Divišov1Vítězství
DBSK A0Porážka

DBSK A

Hampl Pavel Brankář
Šolc Tomáš Záložník
Altman David Obránce
Ježek Petr Obránce
Klíma Ondřej Útočník
Stejskal Jan Záložník
Kasal Jakub Záložník
Sedláček David Záložník
Merva Milan Záložník
Vynikal Petr Záložník
Koštíř Marek Záložník
Šolc Jakub Útočník

Vedoucí mužstva: Zumr Václav
Trenér DBSK A: Holub Luděk