Sokol Březno — DBSK B

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sokol Březno — DBSK B

Report

III. třída – B-mužstvo 11. kolo


Březno   –    DBSK „B“  3 : 5 (2:3)


Sestava: Urban, Hercík, Ježek, Kynčl, Zumr, Vacek, Polák, Havel ml., Šolc ml., Tomíček., Šolc st.

Střídačka: Kasal, Bartoň, Kollátor, Dajč

Branky:  Havel ml. 22´, Tomíček 24´, 28´, Šolc ml. 68´, 73´


Po prohře na hřiště Jiviny a odloženém domácím zápase kvůli nezpůsobilému terénu nás čekal další tvrdý oříšek a to soupeř z nedalekého Března, který si drží třetí příčku naší soutěže. Naší žádosti o přeložení zápasu z neděle na sobotu nám vyhověl jak soupeř, tak svaz a utkání se proto odehrálo již v sobotním dopoledni.

Začátek zápasu byl hodně o vzájemném oťukávání se a čekání na chybu soupeře, nicméně v poměrně svižném tempu a rychlém přelévání hry z jednoho velkého vápna na druhé. První změna skóre přišla v 18´ a k naší nelibosti se radoval soupeř. Zatáhl míč po našem prohraném souboji po levé straně a přihrávkou našel na opačné straně naprosto osamoceného záložníka a ten se střelou na vzdálenější tyč nemýlil. Vyrovnání na sebe ale nedalo dlouho čekat a v 22´ našel Tomíček přesnou přihrávkou za obranu rozeběhnutého Havla ml., který i když faulován domácím brankařem dokázal ještě usměrnit míč do prázdné branky. Radovali jsme se ale proklatě krátce a hned po rozehrání a nakopnutí dlouhého balónu do našeho vápna jsme nestihli včas a správně v obranné fázi zareagovat a osamocený hráč trefil přesně pravý horní roh. Naštěstí pro nás i tento druhý jednobrankový náskok si domácí neudrželi dlouho a již v 24´ Šolc st. na velkém vápně zamíchal s balonem a našel zhruba na penaltě Tomíčka, který se přesnou střelou k tyči nemýlil. Ve 25´šel sám po levé straně na bránu Šolc starší a poslal tvrdý projektil doprostřed brány, který se štěstím domácí gólman vykopl na roh. Ve 28´jsme se konečně ujali vedení, kdy si Tomíček naběhnul na vhazování, vyvedl si míč za roh velkého vápna a levačkou poslal míč krásnou střelou na zadní tyč. Ve 29´postupoval soupeř opět sám na bránu, ale tentokráte přestřelil. Další velikou příležitost ke srovnání skóre měl soupeř ve 34´, kdy zahrával trestný kop asi z 25metrů, ale míč jen orazítkoval břevno.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s jasným cílem, zlepšit hru a obrátit stav zápasu v jejich prospěch, což se jim dařilo a smáčknuli nás na vlastní půli. A vyrovnání na sebe nedalo ani dlouho čekat a již v první minutě po centru na penaltu, opět na osamoceného hráče, vyrovnali stav na 3:3. Nápor domácích trval ještě mi. 10´, ale bez větší gólové šance. Poté se nám podařilo hru konečně vyrovnat, ale ani my jsme se do žádné vyložené šance nedostávali. Další změna skóre přesto přišla a to v 68´, kdy se Šolc ml. trefil nádhernou střelou z trestného kopu vzdáleného asi 25metrů do tyče tak 50cm od břevna a odražený míč skončil v síti za tyčí druhou. Tentýž hráč o 5 minut později po samostatné akci z půli hřiště a opět překrásnou tvrdou střelou pod břevno z cca. 30m překvapil malinko vyběhnutého brankáře hostí a zvýšil naše vedení na dvoubrankový náskok. Konečné skóre zápasu mohl ještě změnit v 85´nejdříve Vacek, který osamocen na malém vápně trefil jen gólmana a vyražený míč dorážel z velkého vápna Bartoň, ale jen do nohou obránců.

Velmi slušné a fotbalové utkání plné gólů se muselo fanouškům líbit. Nicméně my bychom si na ta, poslední dobou, otevřená vrátka v obraně měli dávat větší pozor…

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
4.11.2017 17:00 III. třída sk. A (Mladá Boleslav) 2017-2018 4.11.2017

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
Sokol Březno3Porážka
DBSK B5Vítězství

DBSK B

Ježek Petr Obránce
Hercík Lukáš Obránce
Tomíček Radek Útočník
Šolc Jakub Útočník
Kynčl Přemysl Obránce
Havel Petr ml. Obránce
Šolc Michal Útočník
Polák Miroslav Záložník
Vacek Pavel Útočník
Urban Pavel Brankář
Zumr Václav Obránce
Kasal Jakub Záložník
Dajč Lukáš Záložník
Bartoň Radek Obránce