Sokol Březno — DBSK B

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sokol Březno — DBSK B

Report

OP Mladá Boleslav


Sokol Březno : DBSK „B“  0:2 (0:0)


Sestava: Najman, Kollátor, Hrdý, Zahrada, Kynčl, Šolc J., Havel ml., Polák, Šolc M., Tomíček, Sítař

Střídačka:  Dajč, Vacek, Oudrnický, Kasal, Stránský

Gól:   Havel ml. 72´; Tomíček 80´


K dalšímu mistrovskému utkání jsme odjeli do nedalekého Března. Proti tomuto mužstvu se nám v posledních zápasech vždy dařilo a dokázali jsme ho porazit i v letním přípravném zápase. Pokud by se povedlo vyhrát, měli bychom čtyř kolovou šňůru vítězství a s tím jsme do toho i pochopitelně šli.

Začátek zápasu byl ale hodně opatrný z obou stran a hrálo se spíše od velkého vápna k druhému bez vážnějších šancí. První gólovku měl na kopačce Tomíček až v 25´, který dostal krásnou přihrávku od Šolce Michala na malé vápno,  ale přestřelil. V 28´šel sám na bránu z pravé strany Šolc J., ale jeho tvrdou střelu domácí gólman vychytal. V 37´ zatáhnul míč po levé straně Tomíček, nahrál na malé vápno odkud opět bohužel přestřelil tentokrát Havel ml. Do poločasu se nám povedlo dát konečně gól, kdy Šolc Jakub rychlím postupem po pravé straně rozjel akci a našel v plném náběhu ve vápně  Tomíčka, který se nemýlil. Kupodivu všem však pomezní odmával postavení mimo hru a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Druhá půle byla pak z naší strany ještě více stupňovaná a domácí pomalu opouštěli pozice. V 50´ se Tomíček svým důrazem dostal až za obranu domácích, ale v rozhodující chvíli ho zradila střela. O 2 minuty později se tentýž hráč dostal po kličce ke střele z velkého vápna, ale koncem nohy vykopl domácí gólman . V 55´ postupoval z levé strany sám na bránu Šolc Jakub, ale výborně chytající brankář domácích Bejr ho opět vychytal. Poté se domácí mohli z ojedinělé akce dostat do vedení, ale z malého vápna trefili jen boční síť. V 72´ se nám konečně podařilo vsítit gól, který i rozhodčí uznali, kdy po rohu se míč dostal až k Havlovi ml., který se tentokrát z malého vápna již nemýlil. V 78´ mohl zklidnit naši hru vstřelením druhého gólu Sítař, ale jeho samostatná akce a střela z vápna jen orazítkovala břevno. Druhý gól se nám přesto povedlo ještě dát, kdy po kombinaci Havel ml., Sítař a jeho centr našel ve vápně Kasala, tomu stačil míč na poslední chvíli zablokovat před brankovou čárou ještě obránce, ale vykutálený míč uklidil Tomíček. 
 
komentář: Petr Havel
 
 

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
21.10.2018 15:30 OP MB 2018-2019 21.10.2018

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
Sokol Březno0Porážka
DBSK B2Vítězství

DBSK B

Najman Jiří Brankář
Hrdý Jan Obránce
Kollátor Martin Obránce
Zahrada Lukáš Obránce
Kynčl Přemysl Obránce
Šolc Jakub Útočník
Havel Petr ml. Obránce
Polák Miroslav Záložník
Šolc Michal Útočník
Tomíček Radek Útočník
Sítař Adam Útočník
Kasal Jakub Záložník
Vacek Pavel Útočník
Oudrnický Martin Obránce

Vedoucí mužstva: Novák Ondřej
Trenér DBSK B (asistent): Boček Miroslav
Trenér DBSK B: Havel Petr