Slavoj Čistá — DBSK B

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Slavoj Čistá — DBSK B

Report

III.třída sk.A – Mladá Boleslav


FK Slavoj Čistá  :  DBSK „B“  2:0


Sestava: Stránský – Hercík, Zahrada, Kynčl, Zumr – Dajč, Kubeček, Vacek, Stejskal – Bartoň, Šolc M.

Střídačka: Najman, Ort, Doležal


Šnůra 8 vyhraných zápasů za sebou nám skončila na soupeřově hřišti v Čisté po našem špatném výkonu, a to především z pohledu zakončení, ale i spousty chyb v přechodu do útočné fáze. Centry a finální přihrávky kolem vápna a v něm končili buď v náručí brankáře, nebo na kopačkách obránců.

Od úvodu zápasu jsme si vytvořili převahu a hrálo se skoro pořád na soupeřově polovině, nicméně tak k velkému vápnu a když jsme se v několika případech dostali až do vápna, přišlo špatné zakončení, nebo nepřesná přihrávka. V 5´ Kubečkův trestňák z 25 m těsně minul vingl. Protože soupeř bránil v 8 lidech a zahustili vlastní vápno tak, že se takřka nedalo nikudy projít, říkalo si to o střelbu z dálky. Několik našich i poměrně hezkých střel ale nenašlo ten správný směr. Domácí hned svůj druhý útok na naší branku ve 14´využili a po našem nedůrazu, ne příliš povedenou střelou z vápna, přesto k tyči, otevřeli skóre. Naše trápení pak pokračovalo až do poločasu.

Druhý poločas, co se týkalo zakončení, bohužel nebyl lepší. Nešli nám trestné kopy, ani střely z dálky a neměli jsme ani štěstí z blízka, kdy Stejskal z prostoru penalty vystřelil a brankář domácích jen reflexivně vyrazil. Naopak soupeřovi dva rohy, možná jediné příležitosti druhého poločasu co se dostali do našeho vápna, stačily na to, aby z prvního nastřelili břevno a druhý v 64´ využili ke vstřelení druhé branky a zvýšení vedení na 2:0. My, i kdybychom hráli do půlnoci, tak bychom asi gól nedali.

První mečbol jsme tedy nevyužili, tak snad druhý na „domácím“ hřišti v Obrubech proti Březnu využijeme….

komentář: Havel Petr

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
26.5.2018 17:00 III. třída sk. A (Mladá Boleslav) 2017-2018 26.5.2018

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
Slavoj Čistá2Vítězství
DBSK B0Porážka

DBSK B

Stránský Michal Brankář
Hercík Lukáš Obránce
Zumr Václav Obránce
Zahrada Lukáš Obránce
Kynčl Přemysl Obránce
Kubeček Pavel Obránce
Vacek Pavel Útočník
Stejskal Jan Záložník
Dajč Lukáš Záložník
Bartoň Radek Obránce
Šolc Michal Útočník
Ort Petr Záložník