SKP Mladá Boleslav — DBSK B

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem SKP Mladá Boleslav — DBSK B

Report

III.třída sk.A


SKP Mladá Boleslav  :  DBSK „B“  2:5 (1:3)


Sestava: Stránský – Polák, Zahrada, Kynčl, Bartoň – Vacek, Kubeček, Havel ml., Stejskal– Šolc M., Tomíček

Střídačka: Hercík, Ort P., Zumr, Kollátor, Najman

Góly:  Zahrada 11´; Tomíček 27´, 38´; Stejskal 49´; Vacek 65´


K dalšímu mistrovskému utkání jsme odjeli na hřiště SKP Mladá Boleslav a čekalo nás tam dost velké překvapení v podobě absolutně vyprahlého a tvrdého hřiště s minimem trávy a spousty drnů, což předvídalo trápení se s kombinací a hrát „jednoduchý“ fotbal.

Začátek první půle byl pro nás, možná i z důvodu nám neznámého terénu, hodně špatný, nešlo nám moc kombinovat, soupeř byl důraznější a lépe se pohyboval a během několika minut si vytvořil i dvě velmi slibné akce. V 9´pak po rychlém zatažení po lajně, přihrávkou na velké vápno a okamžitým zakončením se soupeř dostal i do vedení. Naštěstí jsme se nenechali zaskočit, přidali na tempu a již za dvě minuty z rohového kopu srovnali, kdy se hlavou z malého vápna trefil Zahrada. Hra se pak hodně vyrovnala a o zajímavé okamžiky byla nouze. Změna nastala v 27´, kdy po dlouhém balónu Vacka se dostal Tomíček až do vápna a svým důrazem se doslova probil skrz dva obránce a zakončil podél domácího gólmana na 1:2. Při tomto důrazu se zranil domácí stoper a musel ho nahradit dobře hrající záložník ze středu pole a soupeř tak dost oslabil. V 38´pak přidal Tomíček po střele pod břevno z 30 metrů svůj druhý gól a zvýšil naše vedení na 1:3.

Druhý poločas jsme začali dobře a už v 49´ jsme po rychlé akci a ose Polák, Tomíček, Stejskal, kdy posledně jmenovaný zakončil zhruba ze značky pokutového kopu k tyči, jsme zvýšili již na 1:4. Od té doby se soupeř soustředil většinou jen na nakopávání a brejky, což dokázal bohužel pro nás v 57´ z ojedinělé vážnější akce i využít a snížit tak na 2:4. V 65´ pak po důrazu a proniknutím až do vápna a střelou pod břevno se prosadil Vacek a zvýšil tak náš náskok opět na rozdíl tří branek. Poté se hrálo z obou stran již jen „udržovací“ tempo a tak se skóre až do konce zápasu už nezměnilo.

Příští víkend nás čeká asi nejsilnější soupeř a hlavně nejdůležitější krok za možným postupem a to zápas na Klášteře..

komentář: Petr Havel

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
6.5.2018 10:30 III. třída sk. A (Mladá Boleslav) 2017-2018 6.5.2018

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
SKP Mladá Boleslav2Porážka
DBSK B5Vítězství

DBSK B

Stránský Michal Brankář
Kubeček Pavel Obránce
Bartoň Radek Obránce
Kynčl Přemysl Obránce
Zahrada Lukáš Obránce
Havel Petr ml. Obránce
Šolc Michal Útočník
Polák Miroslav Záložník
Vacek Pavel Útočník
Tomíček Radek Útočník
Stejskal Jan Záložník
Hercík Lukáš Obránce
Kollátor Martin Obránce
Ort Petr Záložník

Trenér DBSK B: Havel Petr
Trenér DBSK B (asistent): Boček Miroslav
Vedoucí mužstva: Novák Ondřej