SK Kosmonosy B — DBSK B

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem SK Kosmonosy B — DBSK B

Report

OP Mladá Boleslav – muži


Kosmonosy „B“ : DBSK „B“   2:0 (2:0)


Sestava: Najman, Vacek, Zahrada, Kynčl, Oudrnický,  Dajč, Havel ml., Polák,  Šolc M., Šolc J., Sítař

Střídačka:  Stránský, Hercík, Kasal, Šolc T., Svoboda J.

Gól:


K dalšímu podzimnímu venkovnímu zápasu jsme odjeli do Kosmonos, kteří od začátku soutěže obsadili první příčku a nechtěli se ji vzdát ani po zápase s námi a tak přivolali 4 posily z A-mužstva. Těžko ale říci, jestli tito hráči tak výrazně pomohli, ale jejich mužstvo bylo celkově hodně fotbalové, důrazné, rychlé a na žádném postu snad neměli větší slabinu.

To se projevilo hned od začátku zápasu a jen z důvodu jejich nepřesného zakončení a velmi dobře chytajícího našeho gólmana Najmana, který pochytal několik zakončení a dva samostatné nájezdy nebylo skóre zápasu již po 15 min 5:0. Poté jsme se osmělili trochu i my, ale ani střela Sítaře ze střední vzdálenosti a ani hlavička Havla z malého vápna nezaskočili dobře chytajícího brankáře hostí Sýkoru, který ještě na začátku této sezony chytal za naše A-mužstvo. Ve 24´jsme ale poprvé kapitulovali, paradoxně po námi přiznaném rohu a nepohlídáním si na malém vápně útočníka Kosmonos. Do poločasu jsme pak ještě jednou inkasovali, když jsme po rychlém protiútoku dostali v 45´ gól do kabin.

Druhý poločas byl ještě více vyrovnaný a drtivý tlak z prvního poločasu se už nekonal, přesto domácí tým byl malinko lepší a i si vytvořil více šancí, než my. Skórovat se již nepodařilo ale žádnému z mužstev a tak skončil zápas poločasovým výsledkem 2:0. I přes prohru a ukončení pětizápasové šnůry bez prohry, si zaslouží všichni pochvalu za dobrý výkon.

komentář: Petr Havel

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
4.11.2018 15:00 OP MB 2018-2019 4.11.2018

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
SK Kosmonosy B2Vítězství
DBSK B0Porážka

DBSK B

Najman Jiří Brankář
Oudrnický Martin Obránce
Dajč Lukáš Záložník
Kynčl Přemysl Obránce
Zahrada Lukáš Obránce
Vacek Pavel Útočník
Havel Petr ml. Obránce
Polák Miroslav Záložník
Šolc Jakub Útočník
Šolc Michal Útočník
Sítař Adam Útočník
Kasal Jakub Záložník
Hercík Lukáš Obránce

Vedoucí mužstva: Novák Ondřej
Trenér DBSK B (asistent): Boček Miroslav
Trenér DBSK B: Havel Petr