SK Doubrava — DBSK B

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem SK Doubrava — DBSK B

Report

2.kolo OP Mladá Boleslav


SK Jizeran Doubrava  :  DBSK „B“  3:1 (2:1)


Sestava: Najman – Kollátor, Zahrada, Kynčl, Oudrnický – Polák, Havel, Kasal, Šolc T. – Šolc J., Šolc M.

Střídačka: Zumr, Dajč, Vacek, Pechánek, Doležal

Gól: Šolc J. 13´


K druhému mistrovskému zápasu v Okresním přeboru jsme odjeli do Doubravy. Poslední zápas který jsme na jejich hřišti sehráli, než postoupili před třemi roky do Okresu, se nám vůbec nepovedl, vysoko jsme prohráli a soupeř byl tenkrát všude a to především směrem dopředu byli tehdy nezadržitelní. Byla tedy otázka, jestli si tuto výkonost udrželi, nebo mi naopak posílili, abychom podobný debakl nezopakovali.

Od úvodu zápasu to ale vypadalo, že se odehraje podobný scénář jako minule a už v 9´ jsme po jejich několika rychlých útocích a našich hrubých chybách v obraně prohrávali 2:0. První branka padla již ve 4´ po našem faulu a rychlé rozehrávce ze středu hřiště, dlouhým balonem a přečíslením naší obrany. Druhá pak ve zmiňované 9´ po naší hrubé chybě a nepovedené malé domů. Poté jsme se ale vzpamatovali a začali být vyrovnaným soupeřem a vytvářeli si i nebezpečné akce. Po jedné z nich jsme již v 13´ snížili na 2:1, kdy Šolc M. zatáhnul míč po levé straně, odcentroval na malé vápno, kam si naběhnul Šolc J. a tečí poslal míč k tyči. Ve 22´ mohlo být ještě veseleji, Kdy Kasal vyškolil houslemi stopera domácích, poslal míč opět do prostoru malého vápna ale bohužel tentokrát Šolc J. pálil nad. Poté velmi rychlá a opravdu kvalitní hra nahoru a dolu přinášela šance na obou stranách, ale gól do poločasu už nepadnul.

Druhá půle, nebo min. její začátek se nesl v obdobném trendu. Poté jsme ještě malinko přidali a soupeř se poslední dvacetiminutovku již spíše jen bránil, nicméně i tak se dostal do několika brejků, ze kterých hrozil. My jsme bohužel tlak nezužitkovali, buď nepřesnou střelbou, nebo nepřesnou koncovou přihrávkou. V 90´ jsme pak z poslední akce soupeře inkasovali do otevřené obrany poslední gól na 3:1.

Nezávislí fanoušek musel být naprosto spokojen a celé naše mužstvo si zaslouží i přes prohru pochvalu za předvedenou hru.

Na příští zápas v neděli zavítáme na hřiště Dlouhé Lhoty, která souhlasila s přehozením domácích zápasů a my budeme moci hrát na jaře dvakrát doma.

komentář: Petr Havel

 

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
2.9.2018 17:00 OP MB 2018-2019 02.09.2017

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
SK Doubrava3Vítězství
DBSK B1Porážka

DBSK B

Najman Jiří Brankář
Oudrnický Martin Obránce
Kollátor Martin Obránce
Kynčl Přemysl Obránce
Zahrada Lukáš Obránce
Kasal Jakub Záložník
Havel Petr ml. Obránce
Šolc Tomáš Záložník
Polák Miroslav Záložník
Šolc Michal Útočník
Šolc Jakub Útočník
Zumr Václav Obránce
Vacek Pavel Útočník
Dajč Lukáš Záložník
Doležal Petr Obránce
Pechánek Jaroslav Záložník