SK Český Brod B — DBSK A

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem SK Český Brod B — DBSK A

Report

„A“ – mistrovské utkání I.A třída – 8. kolo 28.9.2018


SK ČESKÝ BROD „B“ – DBSK 1:0


Branky:

Sestava: Hampl Pavel – Šolc Jakub (46‘ Ježek Petr), Bíšek Vladimír, Altman David, Stejskal Jan – Merva Milan, Vynikal Petr, Šolc Tomáš (79‘ Kasal Jakub) – Koštíř Marek, Sedláček David (85‘ Pechánek Jaroslav) – Sítař Adam (75‘ Klíma Ondřej)

Na střídání: Hrdý Jan


Původně jsme měli zápas s Českým Brodem odehrát v Dlouhé Lhotě, ale Brod zažádal o sehrání na domácí půdě, z důvodu oslav 120. výročí založení klubu.

Cesta na zápas se nám trochu zkomplikovala na dálnici na Hradec Králové, kde jsme se zasekli v koloně a na hřiště dorazili s hodinovým zpoždění. Po krátké rozcvičce utkání hned začalo. Během naší aktivní čtvrthodinky se ke střele dostal Tomáš Šolc, pak v gólové pozici po nahrávce Davida Sedláčka poslal míč do gólmana Mára Koštíř. Pak hra z naší strany upadla, spíše jsme se prezentovali individuálními akcemi, po kterých jsme většinou o míč přišli, nežli kolektivní hrou, kterou jsme na úvod předváděli. Domácí se do bezprostředního ohrožení naší branky nedostali a tak střely z dálky směřovali buď mimo, nebo je zlikvidoval Pavel Hampl.

Po přestávce jsme se chtěli vrátit opět ke kolektivnímu pojetí, ale hned ve 48‘ jsme na hranici velkého vápna nechali volného nejdelšího hráče domácích, Petra Sedláčka, který hlavou míč uklidil přímo do šibenice. Naše akce končili většinou nepřesnou nahrávkou při přechodu do útoku a tak jsme si větší šanci nebyli schopni vytvořit a gólman Vymazal tak mohl být v klidu. Domácí ještě ke konci, z ojedinělé příležitosti nastřelili tyč.

V neděli 7.10. jedeme do Čáslavi, odjezd autobusu je ve 14:00, výkop v 16:30.

Holub Luděk

 

 

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
28.9.2018 16:30 I.A. třída 2018-2019 28.9.2018

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
SK Český Brod B1Vítězství
DBSK A0Porážka

DBSK A

Hampl Pavel Brankář
Šolc Jakub Útočník
Altman David Záložník
Bíšek Vladimír Obránce
Stejskal Jan Záložník
Vynikal Petr Záložník
Koštíř Marek Záložník
Merva Milan Záložník
Šolc Tomáš Záložník
Sedláček David Záložník
Sítař Adam Útočník
Klíma Ondřej Útočník
Kasal Jakub Záložník
Ježek Petr Obránce
Pechánek Jaroslav Záložník