SK AKUMA MB — DBSK B

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem SK AKUMA MB — DBSK B

Report

OP Mladá Boleslav – 7.kolo 6.10.2018


SK Akuma MB : DBSK „B“  3:4 (3:2)


Sestava: M. Stránský  – M. Kollátor, P. Kynčl , L. Zahrada – J. Pechánek (38. M. Oudrnický) ,J. Kasal, P. Havel, P. Vacek (56. L. Hercík) – O. Klíma, J. Šolc (80. L. Dajč) ,M. Šolc

Gól:  Šolc M. 23´; Šolc J. 32´, 55´; Kasal 70´


Další venkovní zápas nás čekal na Akumě v Mladé Boleslavi. Toto mužstvo doposud nenasbíralo moc bodů a pohybuje se na spodních příčkách tabulky. To budilo dojem, že by se s takovým to soupeřem, pokud nechceme hrát taktéž o záchranu, mělo bodovat i přes to, že jsme byli hosté.

Začátek zápasu a defacto celý první poločas ale ukazoval na pravý opak. Soupeř byl daleko fotbalovější, vytvořil si spousty šancí a my svoji zřejmě nekoncentrovaností, hrubými chybami a nepřesnými přihrávkami jsme jim dávali snadnou úlohu nás přehrávat. Tuto převahu využili již v prvních minutách a hned z druhé nebezpečné akce v 5´dokázali skórovat po naších hned několika chybách v obraně, kdy zatáhli míč po pravé straně, snadno odcentrovali a z malého vápna poměrně jednoduše zakončili. V 15´minutě to bylo už 2:0, kdy náš gólman udělal hrubou chybu při rozehrávce a útočník domácích skóroval do prázdné branky. V 23´jsme dokázali z jedné z mála našich útoků snížit, kdy Pechánek odcentroval, nepovedené zakončení Šolce J. skončilo ve skrumáži před brankovou čárou a odkop domácích, z jejich pohledu nešťastně, trefil Šolce M. do hrudi, odkud se odrazil míč za brankovou čáru. Ve 32´jsme dokonce vyrovnali, kdy krásnou přihrávku Havla středem hřiště si  převzal Šolc J. a samostatný únik a kličkou brankáři rozvlnil síť domácích podruhé. Akuma ale nakonec poločas stejně a zaslouženě vyhrála, když po rychlém protiútoku v 42´nám dala gól do kabin.

Druhý poločas byl pak hodně odlišný od prvního. Soupeř postupně opouštěl bojovou pozici a předával aktivitu nám. Toho jsme dokázali v 55´ po zahrání několika rohů zúročit, kdy odražený míč si zpracoval Zahrada, po kličce byl ve vápně faulován a nařízený pokutový kop proměnil Šolc J. V 70´ jsme se dostali poprvé v zápase do vedení, kdy  po přihrávce Havla ve středu hřiště napřáhl Kasal a krásnou střelu pod břevno z 25m brankář domácích neměl šanci chytit. 

V samotnému konci zápasu pak odčinil chybu z první půle Stránský, kdy vychytal dva samostatné útoky domácích, což pro nás v konečném zúčtování znamenalo zisk 3 bodů.

Ale upřímně, jestli jsme si v minulých kolech zasloužili získat více bodů, tak tento zápas rozhodně ne, ale někdy je zapotřebí k bodům i trocha toho štěstí, které jsem doposud vlastně ještě ani neměli.

komentář: Petr Havel

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
6.10.2018 16:00 OP MB 2018-2019 6.10.2018

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
SK AKUMA MB3Porážka
DBSK B4Vítězství

DBSK B

Stránský Michal Brankář
Kollátor Martin Obránce
Kynčl Přemysl Obránce
Zahrada Lukáš Obránce
Kasal Jakub Záložník
Šolc Jakub Útočník
Klíma Ondřej Útočník
Havel Petr ml. Obránce
Šolc Michal Útočník
Vacek Pavel Útočník
Pechánek Jaroslav Záložník
Dajč Lukáš Záložník
Oudrnický Martin Obránce
Hercík Lukáš Obránce