DBSK A — AFK Lužec

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DBSK A — AFK Lužec

Report

A“ – mistrovské utkání – 26.8.2017


DBSK – AFK Lužec 2:3 (1:1)


Branky: 43‘ Klíma Ondřej, 47‘ Koštíř Marek

Sestava: Sýkora Martin – Hrdý Jan, Bíšek Vladimír, Holub Luděk (61‘ Svoboda Matěj), Hercík Lukáš (46‘ Sedláček David) – Tomíček Radek, Vynikal Petr, Kasal Jakub – Koštíř Marek, Merva Milan – Klíma Ondřej (51‘ Šolc Jakub)


První mistrovské utkání nové sezóny jsme na domácí půdě nezvládli jak po stránce fotbalové, v podobě neproměňování šancí, tak také psychické směrem k arbitrům sobotního zápasu.

Do utkání jsme vstoupili aktivně, hned v první minutě měl tutovou šanci Radek Tomíček, z malého vápna však minul branku, v 6‘ tvrdě pálil Milan Merva, ale pouze do brankáře, ve 14‘ zasáhl dobře proti střele hostí Martin Sýkora. V 16‘ přišel sporný moment, Ondra Klíma skóroval, ale zdvižený praporek postranního sudího byl proti. Ve 24‘ rozjeli hosté rychlý útok, na naší levé straně zůstal osamocený hráč, pro kterého nebyl problém skórovat 0:1. V závěru první půle rozehrál Mára Koštíř trestný kop, Ondra Klíma míč posunul hlavou a bylo srovnáno 1:1.

Do druhého poločasu naskočil do hry David Sedláček, hru jsme zrychlili a hosty dostali pod tlak. Ve 47‘ si vzal míč Marek Koštíř, prokličkoval vápnem a střelou k tyči nás poslal do vedení 2:1, v tu chvíli to byla otázka další vstřelené branky a zvýšení náskoku, jenže ani Radek Tomíček v 50‘ ani Ondra Klíma o dvě minuty později míč do sítě nedostali, a tak přišel v 64‘ zákonitě trest v podobě srovnávací branky, kdy opět zcela volný hráč, tentokráte na naší pravé straně skóroval do odkryté brány 2:2. Hosty branka na chvilku nastartovala a jen díky výborným zákrokům Martina Sýkory se stav na ukazateli neměnil. V další fázi se hosté soustředili na bránění vlastního pokutového území a prostřelit hradbu těl byl velký problém. V 77‘ se v další velké šanci ocitl Radek Tomíček, při zakončení mu scházelo více klidu a míč skončil mimo branku, o chvilku později se v podobné příležitosti ocitl Kuba Šolc a s výzvou naložil podobně. Při závěrečném tlaku ještě mířil hlavou nad Petr Vynikal. Konec utkání si hosté taktickým zdržováním pohlídali.

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
26.8.2017 17:00 I.B. třída 2017-2018 26.8.2017

Místo zápasu

Dolní Bousov

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
DBSK A2Porážka
AFK Lužec3Vítězství

DBSK A

Sýkora Martin Brankář
Bíšek Vladimír Obránce
Holub Luděk Obránce
Hrdý Jan Obránce
Hercík Lukáš Obránce
Kasal Jakub Záložník
Koštíř Marek Záložník
Merva Milan Záložník
Vynikal Petr Záložník
Tomíček Radek Útočník
Sedláček David Záložník
Klíma Ondřej Útočník
Šolc Jakub Útočník

Trenér DBSK A (asistent): Šouta Patrik
Trenér DBSK A: Holub Luděk
Vedoucí mužstva: Zumr Václav