MSK B — DBSK A

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MSK B — DBSK A

Report

„A“ – mistrovské utkání – 30.9.2017


MSK „B“ – DBSK 0:4 (0:2)


Branky: 22‘, 55‘, 58‘ Klíma Ondřej, 45‘ Sedláček David

Sestava: Sýkora Martin – Holub Luděk (33‘ Hrdý Jan), Kubeček Pavel, Vynikal Petr, Novák Matouš – Kasal Jakub (56‘ Tomíček Radek), Merva Milan, Šolc Tomáš (62‘ Šolc Jakub) – Koštíř Marek (70‘ Bíšek Vladimír), Sedláček David – Klíma Ondřej (67‘ Bartoň Radek)

Na střídání: Najman Jiří


Do nedalekého Mnichova Hradiště už byla cesta oproti minulým zápasům, co se týká skládání sestavy, přece jen veselejší. Všichni marodi a dlouhodobě zranění se vrátili do sestavy.

Od úvodu utkání jsme převzali iniciativu a snažili se o zdolání branky domácích, v 1‘. vyslal nepovedenou střelu Kuba Kasal, v 5‘. střílel nad Matouš Novák, v 10‘. ho napodobil Tomáš Šolc, a do třetice nad pálil David Sedláček v 17‘. Ve 22‘. jsme rozjeli akci po ose Pavel Kubeček, Tomáš Šolc, Ondra Klíma, kdy posledně jmenovaný uklidil míč do sítě 0:1. Další naše šance končily buď nepřesností, nebo na gólmanovi Jakubovi Opatrném. Už to vypadalo, že poločas skončí jednobrankovým rozdílem, když se po pravé straně rozběhl David Sedláček a zvýšil na 0:2.

Po poločasové pauze se do první šance a hned gólové dostal Ondra Klíma, když zužitkoval v 55‘. centr Davida Sedláčka a nohejbalovým volejem poslal míč do sítě 0:3. O tři minuty později završil Ondra svůj hattrick, po rozehraném rohovém kopu nasměroval lobem míč do branky 0:4. V 59‘. neprostřelil brankáře Milan Merva, v 61‘. a v 65‘. se ke slovu dostali domácí, ale svými zákroky nás podržel Martin Sýkora. Do konce utkání jsme si ještě vypracovali další šance, ale ani Kuba Šolc ani Radek Bartoň neproměnili.

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
30.9.2017 17:00 I.B. třída 2017-2018 30. 9. 2017

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
MSK B0Porážka
DBSK A4Vítězství

DBSK A

Sýkora Martin Brankář
Bíšek Vladimír Obránce
Holub Luděk Obránce
Hrdý Jan Obránce
Kubeček Pavel Obránce
Novák Matouš Obránce
Kasal Jakub Záložník
Koštíř Marek Záložník
Merva Milan Záložník
Sedláček David Záložník
Šolc Tomáš Záložník
Vynikal Petr Záložník
Bartoň Radek Obránce
Tomíček Radek Útočník
Šolc Jakub Útočník
Klíma Ondřej Útočník

Trenér DBSK A (asistent): Šouta Patrik
Trenér DBSK A: Holub Luděk
Vedoucí mužstva: Zumr Václav