FK Zdětín — DBSK B

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem FK Zdětín — DBSK B

Report


FK Zdětín „A“ : DBSK „B“  1:1 (1:1)


Sestava:  Stránský- Dajč, Havel st., Zahrada, Kollátor – Doležal, Kubeček, Šolc M., Svoboda – Šolc J., Najman

Střídačka:   Boček, Kverek, Myška

Gól:   Šolc J. 38´


K dalšímu venkovnímu zápasu jsme odjeli do Zdětína. Ten se pohyboval v tabulce o jeden bod před námi. Zápas se ale kryl se zápasem A-mužstva a tak musel do útoku nastoupit náš druhý gólman a dorostenci, kteří měli z dopoledne zápas v nohou.

Přesto byl první poločas dosti vyrovnaný, soupeř měl asi trochu více ze hry, ale my jsme dokázali většinu útoků odrazit, a když ne, zachránil to svými zákroky Stránský. Jen ve 13´ jsme vyrobili v obraně větší chybku, centr našel před vápnem útočníka domácích a ten defacto sám na bránu dal jesle našemu gólmanovi. Nám se ještě do poločasu ale povedlo ve 38´vyrovnat, kdy se uprostřed hřiště prosadil Kubeček, našel přihrávkou Šolce Jakuba, ten zatáhl až k vápnu, kličkou se uvolnil a zpoza vápna tvrdou střelou na vzdálenější tyč překonal brankáře domácích.

Druhá půle byla opět na začátku vyrovnaná, bez vážnějších příležitostí na obou stranách. Zhruba v půlce měl velkou příležitost Jakub Šolc, který postupoval takřka sám na bránu, ale míč ho neposlechl a z příležitosti nakonec nic nebylo. Po deseti minutách šel tentýž hráč opět sám na bránu, udělal kličku i brankáři, ale z úhlu trefil jen boční síť. Ke konci soupeř přidal na aktivitě a na posledních pár minut nás nepustil přes půlku. Když ale po jednom z rohů hlavičkoval těsně nad a na samém konci hlavičku k tyči vytlačil konečky prstů Stránský, mohli jsme se radovat z bodu a velmi slušného bojovného výkonu. 

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
12.5.2019 17:00 OP MB 2018-2019 12.5.2019

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
FK Zdětín1Remíza
DBSK B1Remíza

DBSK B

Stránský Michal Brankář
Kubeček Pavel Obránce
Najman Jiří Brankář
Šolc Jakub Útočník
Zahrada Lukáš Obránce
Dajč Lukáš Záložník
Šolc Michal Útočník
Kollátor Martin Obránce
Havel Petr st. Záložník
Svoboda Matěj Obránce
Doležal Petr Obránce
Myška Štěpán Záložník

Trenér DBSK B: Havel Petr