FK Dlouhá Lhota — DBSK B

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem FK Dlouhá Lhota — DBSK B

Report

9.9.2018 – 3.kolo OP MB 


FK Dlouhá Lhota  :  DBSK „B“   2:0 (1:0)


Sestava: Stránský, Kollátor, Dajč, Zahrada, Zumr, Pechánek, Kubeček, Havel ml., Polák, Vacek, Šolc J.

Střídačka: Šolc M., Kasal, Oudrnický, Kynčl

Gól:  


K dalšímu utkání jsme odjeli do Dlouhé Lhoty. Po dohodě došlo k prohození zápasů a proto nás bude v jarní části čekat zápas se Lhotou na domácím hřišti. Minulé kolo jsme v Doubravě nebodovali a tak jsme i přes nevýhodu domácího prostředí chtěli alespoň bod vydolovat.

Začátek zápasu patřil spíše nám a menší herní převahu jsme ale nedokázali zužitkovat. Akce většinou končili na hlavách dobře hrající stoperské dvojici, nebo v ofsajdové pasti. Soupeř se tak začal více osmělovat a jeho dvě velmi nebezpečné akce hasil na poslední chvíli Zahrada. Když už vypadalo, že poločas skončí bez gólu, tak ve 40´napřáhl domácí Šolc a krásnou prudkou střelou k tyči zhruba z 30 metrů otevřel skóre.

Druhý poločas jsme ještě malinko přidali, měli více míč na svých kopačkách, ale stále se nedařilo z takových polo šancí buď vůbec zakončit, kdy míč jen prolétl malým vápnem, nebo zakončení bylo nepřesné. Za světlejší okamžik stojí asi zmínit jen krásná technická střela zeza vápna na zadní tyč Vacka v 53´, která ale skončila bohužel pro nás jen na tyči. Minutu před koncem pak domácí špílmachr Šolc natáhnul z vápna podruhé a tvrdou střelou trefil pravý horní roh naší branky a zakončil tak skóre zápasu na 2:0.

Příští zápas, pokud dojde opět k dohodě s Řepovem, bychom odehráli znovu venku a pravděpodobně v sobotu, která je jejich hracím dnem….

komentář: Petr Havel

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
9.9.2018 17:00 OP MB 2018-2019 9.9.2018

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
FK Dlouhá Lhota2Vítězství
DBSK B0Porážka

DBSK B

Stránský Michal Brankář
Kollátor Martin Obránce
Dajč Lukáš Záložník
Zahrada Lukáš Obránce
Zumr Václav Obránce
Pechánek Jaroslav Záložník
Kubeček Pavel Obránce
Havel Petr ml. Obránce
Polák Miroslav Záložník
Vacek Pavel Útočník
Šolc Jakub Útočník
Šolc Michal Útočník
Kynčl Přemysl Obránce
Oudrnický Martin Obránce
Kasal Jakub Záložník