FC Mukařov — DBSK B

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem FC Mukařov — DBSK B

Report

III.tř.sk.A Mladá Boleslav


SK FC Mukařov : DBSK „B“  1:4 (0:2)


Sestava: Sýkora – Vacek, Dajč, Kynčl, Zumr – Doležal, Polák, Havel ml., Stejskal – Šolc J., Šolc M.

Střídačka: Svoboda, Kollátor, Hercík

Gól:  Stejskal 22´, 88´; Polák 31´, 77´

K předposlednímu utkání tohoto ročníku soutěže jsme zavítali na hřiště Mukařova, který je na spodku tabulky, ale jejich výkony se v jarní části o dost zlepšili. Zápas se hrál po většinu v dešti a místy i v průtrži a s několika blesky a hra byla jednou i kvůli počasí přerušena.

Začátek zápasu byl trochu rozpačitý, ale po několika minutách jsme si začali vytvářet menší převahu a i šance. V 11´po pěkné akci Stejskal, Havel ml., těsně vedle z vápna zakončoval Šolc J. Ve 13´po trestném kopu zahraný Havlem ml. brankář míč jen vyrazil a dvě naše dorážky z malého vápna soupeř se štěstím zlikvidoval. V 15´se ve vápně pěkně uvolnil Stejskal a technickou střelou trefil břevno. V 17´zahrozil soupeř a naštěstí jejich střela skončila těsně vedle. Ve 22´ jsme se konečně mohli zaradovat, kdy přesná přihrávka Havla ml. našla rozeběhnutého Stejskala, ten se dostal až do vápna a tvrdou střelou mezi nohy gólmana rozvlnil síť. Ve 30´minutě pak opět zahrozil soupeř a pěkný centr proletěl po malém vápně a těsně minul soupeřovu kopačku. O minutu později pak přesný centr Stejskala našel na malém vápně Poláka a ten krásnou hlavičkou ke vzdálenější tyči zvýšil skóre na 0:2.

Druhý poločas jsme ale nezačali dobře, soupeř se dostal do tlaku a využil ho již v 48´ po rohu, kdy se ocitl domácí útočník úplně sám na malém vápně. Soupeřova menší převaha trvala možná čtvrt hodinky, ale poté jsme znovu začali hrát my. V 66´měl gólovku na noze Šolc J. a v 77´ jsme šli do vedení 1:3 po druhém gólu Poláka a opět hlavou. V 88´ zakončil skóre zápasu na 1:4 svým druhým gólem Stejskala.

komentář: Petr Havel

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
10.6.2018 17:00 III. třída sk. A (Mladá Boleslav) 2017-2018 10.6.2018

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
FC Mukařov1Porážka
DBSK B4Vítězství

DBSK B

Sýkora Martin Brankář
Kynčl Přemysl Obránce
Zumr Václav Obránce
Havel Petr ml. Obránce
Doležal Petr Obránce
Dajč Lukáš Záložník
Polák Miroslav Záložník
Stejskal Jan Záložník
Vacek Pavel Útočník
Šolc Michal Útočník
Šolc Jakub Útočník
Kollátor Martin Obránce
Svoboda Lukáš Útočník
Hercík Lukáš Obránce

Trenér DBSK B: Havel Petr
Trenér DBSK B (asistent): Boček Miroslav
Vedoucí mužstva: Novák Ondřej