DBSK B — TJ Žerčice

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DBSK B — TJ Žerčice

Report

B-mužstvo  – příprava  18.3.2018


DBSK „B“  –   Žerčice     4 : 5  (1 : 3)


Branky: Šolc ml. 16´, 56´; Dajč 76´; Vacek 83´

Sestava: Najman – Kollátor, Kasal, Kynčl, Zumr – Dajč, Polák, Havel ml., Vacek – Šolc ml., Šolc st.

Střídali: Urban ml. 


Druhý přípravný zápas jsme museli kvůli chladnému počasí a zmrzlému terénu opět odehrát na umělé trávě v Jičíně na místo plánovaného travnatého hřiště soupeře v Žerčicích.

Mužstvo hrající stejnou soutěž, jen ve druhé skupině a po podzimu pohybující se uprostřed tabulky jsme měli papírově přehrát a odvézt si vítězství. Začátek zápasu a vlastně velkou většinu utkání tomu i nasvědčoval, protože jsme se pohybovali na polovině soupeře. Nicméně z důvodu velkého počtu nepřesných přihrávek, které narušovaly přechod do útoku a vytvoření si většího počtu gólových příležitostí, nám neumožnilo naplnit očekávané scénáře a naopak svými nepřesnostmi jsme zakládali samostatné útoky protihráčům, kteří po té měli velmi snadnou cestu ke skórování.

Začátek nám ještě vyšel a vypadal slibně, kdy v 8 minutě šel sám na bránu Šolc ml., ale nastřelil jen tyč. V 16´ po přesné přihrávce Havla do vápna na Šolce ml. již využil druhý jmenovaný svoji pozice a přesně zamířil 1:0. Poté již na řadu ale přišly naše neuvěřitelné chyby. V 21´z kopaného autu soupeře a samostatným únikem Žerčice srovnali. O 8 minut později po špatné naší přihrávce v obraně jsme vyzvali soupeře k dalšímu samostatnému úniku a v 43´ přesnou přihrávkou, ale bohužel opět na kopačky soupeře jsme ho vybídli k dalšímu samostatnému úniku a vedení 1:3.

Druhý poločas byl v podobném duchu, jen se nám povedlo dát více gólů. Opět jsme nabídly soupeři svými nepřesnostmi několik samostatných nájezdů na naši braku. Nejdříve v 56´ našel Havel opět Šolce mladšího u postranní čáry a ten rychlím postupem až před brankaře a nasazením mu jeslí snížil na 2:3. Poté zvýšil soupeř své vedení o další dvě branky po našich chybách a samostatných únicích v 67 a 73´ již na 2:5. Ke snížení jsme se dostali až v 76´, kdy se Dajč uvolnil na velkém vápně a střelou k tyči nedal brankaři Žerčic šanci a tečku zápasu na konečných 4:5 udělal v 83´ Vacek, který se dobře zorientoval v malém vápně a propasíroval míč do sítě.

 

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
18.3.2018 17:00 ZP DBSK B 2017-2018 18.3.2018

Místo zápasu

Dolní Bousov

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
DBSK B4Porážka
TJ Žerčice5Vítězství