DBSK B — TJ Sokol Řepov

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DBSK B — TJ Sokol Řepov

Report

OP Mladá Boleslav


DBSK „B“  : TJ Sokol Řepov 2:5 (1:1)


Sestava: Najman – Dajč, Zahrada, Kynčl, Vacek – Kollátor, Havel ml., Šolc J., Šolc M., – Stejskal, Tomíček

Střídačka:  Kverek, Kasal, Kubeček, Stibor, Ort

Gól:  Tomíček 24´, Stejskal 50´


Další mistrovské utkání na domácím hřišti jsme sehráli s Řepovem. Tento tým je houževnatý a disponuje rychlou a kvalitní hrou hlavně v útočné fázi, což taky celý zápas, pokud jsme jim k tomu dali příležitost, ukazoval.

První půle byla dosti vyrovnaná, my jsme měli ze začátku více ze hry a více gólových příležitostí. Již v 8´ šel sám na bránu Tomíček a před velkým vápnem si obhodil i brankáře, který ho srazil. Měla to být jasná červená karta, sudí vytáhl jen žlutou a nařízený trestný kop jsme bohužel nevyužili. Ve 24´ bylo ale veseleji, kdy Šolc M. našel centrem na velkém vápně Tomíčka, ten si posunul míč a bylo to 1:0. Soupeř znervózněl a byli jsme to mi, kdo diktoval zápas. Bohužel pro nás jsme toho nevyužili, i když slibné šance jsme si vytvořili a naopak soupeř po odraženém míči z vápna pěknou střelou k tyči z 20 metrů srovnal v 38´.

Druhý poločas jsme začali opět aktivně a již ve druhé minutě šel sám na bránu Stejskal, ale trefil jen brankáře. V 50´ po našem výkopu Tomíček prodloužil hlavou a Stejskal se dostal svoji rychlostí přes obranu a sám na bránu se tentokrát nemýlil 2:1. Poté jsme si vytvořili ještě několik příležitostí, kdy především Havel po centru Šolce M. v 53´ z malého vápna hlavou nepřekonal gólmana hostí. Soupeř se do první šance ve druhé půli dostali až v 61´a hned z toho byla tyč. V 65´ minutě pak soupeř ukázal svoji sílu v přechodu do útoku a ve čtyřech přečíslil naši obranu a po krásné kombinaci z malého vápna vyrovnal. Tato branka je nakopla k neuvěřitelnému zvratu a dokázali ještě během 5´ rozhodnout zápas, kdy se trefili ještě v 68 a 70´. V 73´ ještě nastřelili tyč. V té samé minutě nastřelil hlavou tyč i Tomíček, ale na víc jsme se už nezmohli, ba naopak soupeř v 84´ ještě přidal další gól a uzavřel tak skóre zápasu na 2:5.

Petr Havel st.

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
14.4.2019 17:00 OP MB 2018-2019 14.4.2019

Místo zápasu

Dolní Bousov

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
DBSK B2Porážka
TJ Sokol Řepov5Vítězství

DBSK B

Najman Jiří Brankář
Vacek Pavel Útočník
Kynčl Přemysl Obránce
Zahrada Lukáš Obránce
Kollátor Martin Obránce
Šolc Jakub Útočník
Havel Petr ml. Obránce
Dajč Lukáš Záložník
Šolc Michal Útočník
Stejskal Jan Záložník
Tomíček Radek Útočník
Stibor Jindřich Záložník
Kasal Jakub Záložník
Kverek Libor Záložník
Ort Petr Záložník

Trenér DBSK B: Havel Petr