DBSK B — TJ Sokol Kosořice

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DBSK B — TJ Sokol Kosořice

Report

OP Mladá Boleslav – 6.kolo 30.9.2018


DBSK „B“  : TJ Sokol Kosořice 4:3 (3:1)


 Sestava: M. Stránský  – L. Zahrada , J. Hrdý, P. Kynčl (59. J. Pechánek ) , P. Ježek ,M. Oudrnický  – P. Vacek , J. Kasal – R. Tomíček , J. Šolc (90. M. Šolc  ) , O. Klíma

Střídačka:  Dajč, Kollátor

Gól:  Klíma 7´, 20´; Tomíček 43´, 88´


V druhém domácím utkání v Obrubech této sezóny jsme přivítali mužstvo z Kosořic. Vzhledem k tomu, že jsme nebodovali ani v posledním zápase v Bělé a měli jsme po 5 kolech pouhé 4 body, bylo už více jak nutné konečně bodovat na plno.

A úvod zápasu byl opravdu náš. Tlak který jsme vyvinuli nutil soupeře chybovat a nám nabídnul gólové příležitostí. Jednu z prvních jsme již v 7´ využili, kdy trestný kop z levé strany zahrával Šolc J. a jeho střílený centr do vápna tečoval Klíma za zadní tyč. Vzápětí následovaly další 4 gólové situace, v kterých se objevili dvakrát Klíma a dvakrát Tomíček. Ti je ale nedokázali využít, buď tím, že těsně minuly branku soupeře, nebo z brankové čáry vykopávali obránci. Až v 19´ přišla první šance hostí se zakončením těsně vedle. Hned o minutu později jsme po rohu znovu skórovali Klímou, který nejdříve zakončoval hlavou, to brankář hostí ještě stihnul vyrazit, ale na následnou dorážku již nestačil reagovat. Následovali další velké šance a jednu z největších měl Vacek, který po rohu hlavou již překonal brankáře a  ale opět zaskočil obránce a po střele Ježka jak jinak, opět vykopával na brankové čáře obránce. Ve 43´ rozehrával soupeř na půlce trestný kop a po neuhlídání náběhu útočníka, šel sám na bránu a snížil na 2:1. Naše opověď přišla ještě v téže minutě, kdy Ježek zatáhnul po pravé straně a jeho centr našel Tomíčka, který na dvakrát z malého vápna propasíroval míč do sítě soupeře.

Druhý poločas bohužel byl z naší strany nepochopitelně úplně jiný, začali jsme chybovat snad na všech postech, kazili přihrávky a nedokázali si vytvořit defacto skoro žádnou slušnou akci. Toho využil soupeř a začal se více osmělovat. V 65´ pak  předvedl individuální akci a přesnou střelou do horního rohu naší branky snížil na rozdíl jedné branky. V 75´ bylo pro nás pak ještě hůř, protože sice se štěstím, přesto po přečíslení v naší obraně prošel míč pod několika našimi nohami až do sítě a bylo srovnáno. Když už vypadalo, že zápas skončí nerozhodným skórem, přišla v 88´na půl střela, na půl centr Vacka do vápna, který těsně před brankářem tečoval Tomíček a zvrátil výhru na naší stranu. 

komentář: Petr Havel

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
30.9.2018 16:30 OP MB 2018-2019 30.9.2018

Místo zápasu

Dolní Bousov

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
DBSK B4Vítězství
TJ Sokol Kosořice3Porážka

DBSK B

Stránský Michal Brankář
Zahrada Lukáš Obránce
Hrdý Jan Obránce
Kynčl Přemysl Obránce
Ježek Petr Obránce
Oudrnický Martin Obránce
Kasal Jakub Záložník
Vacek Pavel Útočník
Tomíček Radek Útočník
Šolc Jakub Útočník
Klíma Ondřej Útočník
Šolc Michal Útočník
Pechánek Jaroslav Záložník