DBSK B — Sokol Kněžmost

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DBSK B — Sokol Kněžmost

Report

OP muži Mladá Boleslav


DBSK „B“ : TJ Sokol Kněžmost  1:1 (1:1)


Sestava: Stránský, Oudrnický, Hrdý, Zahrada, Kynčl, Ježek, Havel ml., Polák, Dajč, Šolc M., Šolc J.

Střídačka:  Najman, Hercík, Tomíček

Gól:   Šolc M. 45´


V předposledním domácím zápase podzimní části soutěže a opět v Obrubech jsme přivítali nedaleký Kněžmost, který byl v tabulce o příčku výše než my a to na 3. místě.  Přesto jsme chtěli uspět a prodloužit tak šnůru vyhraných zápasů na 5 v řadě za sebou.

První šanci měl ale soupeř, naštěstí střelu z levé strany nasměřoval jen do boční sítě. Poté jsme měli více ze hry a vytvářeli si i hodně gólových šancí. V 8´ vychytal brankář Kněžmosta Ježka, střelou z 30m Šolce J. měl gólman hostí velké problémy a následovali další šance a spousta rohů, bohužel bez kýženého výsledku. Ve 20´ pak šel soupeř sám na bránu a tentokrát se svým zákrokem blýsknul náš gólman Stránský. Ve 25´ jsme měli opět tutovku, když Ježek zatáhnul po pravé straně, předložil míč na malé vápno Polákovi, kterého opět vychytal gólman hostí. V 31´ pak ale soupeř trestal naši chybu v obraně, jejich útočník dostal míč na velké vápno, kličkou se uvolnil a trefil se povedenou střelou k pravé tyči. O minutu později opět zahrozil soupeř z levé strany, ale Stránský vyrazil. Poté jsme zase úřadovali my, ale buď jsme netrefili bránu, nebo střela Šolce J. skončila z trestného kopu na tyči nebo zasáhnul dobře chytající brankář soupeře,  a když z našeho tlaku i zoufalé odhlavičkování obránce Kněžmosta skončila jen na břevně jejich brány, vypadalo to, že už skončí první poločas bez změny skóre. Proti byl ale Šolc M., který v 45´se přeci jenom prosadil hlavičkou z malého vápna po centru Kynčla.

Druhý poločas byl ale možná i z důvodu špatného počasí a těžkého terénu po fotbalové stránce spíše podprůměrný a to jak ze strany naší, tak soupeře. Neskutečně moc zkažených přihrávek a málo pohybu znamenalo, že přechod do útoku a vytvoření si šancí bylo velmi ojedinělé a spíše po individuálních akcích. Soupeřovi dvakrát vypíchnul balón těsně před zakončením Zahrada. V 65´prošel do velkého vápna Tomíček, byl faulován a nařízenou penaltu tentýž hráč neproměnil. 5´ před koncem pak soupeř nastřelil hlavou tyč  a tak skončil zápas smírně 1:1.

komentář: Petr Havel

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
28.10.2018 15:30 OP MB 2018-2019 28.10.2018

Místo zápasu

Dolní Bousov

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
DBSK B1Remíza
Sokol Kněžmost1Remíza

DBSK B

Stránský Michal Brankář
Oudrnický Martin Obránce
Hrdý Jan Obránce
Ježek Petr Obránce
Kynčl Přemysl Obránce
Zahrada Lukáš Obránce
Havel Petr ml. Obránce
Dajč Lukáš Záložník
Polák Miroslav Záložník
Šolc Michal Útočník
Šolc Jakub Útočník
Tomíček Radek Útočník

Vedoucí mužstva: Novák Ondřej
Trenér DBSK B (asistent): Boček Miroslav
Trenér DBSK B: Havel Petr