DBSK B — SK Doubrava

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DBSK B — SK Doubrava

Report


OP Mladá Boleslav


DBSK „B“  –  SK Jizeran Doubrava 3:1 (0:1)


Sestava: Najman – Ježek, Zahrada, Kubeček, Šolc M. – Svoboda J., Havel ml., Merva, Vacek – Šolc J., Kasal
Střídačka:  Stránský, Kollátor, Dajč, Kverek, Klíma, Hercík

Gól:  Kubeček 74´, Klíma 77´, Šolc J. 84´


Druhé mistrovské utkání a úplně první na novém domácím place sehrála naše rezerva s mužstvem z Doubravy. Soupeř byl aktuálně na druhém místě tabulky v těsném závěsu za prvními Kosmonosy a my jsme chtěli na domácím place naplno bodovat a tak to měl být kvalitní zápas a taky na okres opravdu byl. 

Houževnatý, rychlý a důrazný soupeř nám ze začátku utkání dělal trochu problémy a svým jejich typickým rychlým přechodem do útoku ukazoval svoji sílu. My jsme se nenechali ale zahanbit a po pár minutách jsme začali hrát vyrovnanou partii. V 16´ po krásném pasu Mervy na Kasala, druhý jmenovaný zakončoval z rohu malého vápna, ale gólman byl na svém místě. O minutku později se blýsknul krásnou střelou z 30m z levé strany Šolc Michal, ale brankář vytlačil míč na roh. První se nakonec bohužel stejně radoval soupeř, kdy po naši chybně ve středu postupoval rychle na naši bránu a zastavil ho až faul našeho gólmana a nařízenou penaltu bezpečně proměnil. Těsně před poločasem jsme měli ještě jednu velikou šanci, kdy Šolc Jakub našel přesně Kasala, ale jeho zakončení opět vychytal brankář hostí.

Druhý poločas jsme začali značně přehrávat soupeře a nepustili ho takřka přes půli, ale stále jsme se nedokázali gólově prosadit. V 65´ trestný kop zahraný Kubečkem z 30m k tyči stěží vyrazil gólman na roh a v 67´ po rohu a hlavičce Kubečka zase zasahoval na poslední chvíli brankář hostí a opět vyrazil na roh. Už to vypadalo, že snad ani gól i přes tak veliký tlak nedáme, ale povedlo se. V 74´ vybídnul Kasal Kubečka a ten postupoval skoro až na vápno a střelou k tyči i za přispění menší chybky gólmana konečně skóroval. O 3´ později bylo ještě veseleji po krásné akci Šolc J., Kubeček, Klíma, kde posledně jmenovaný přesně zakončil z vápna. No a krásný zápas zakončil parádní střelou z 30m do pravého horního rohu branky Šolc J. v 84´.

Petr Havel

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
31.3.2019 15:00 OP MB 2018-2019 31.3.2019

Místo zápasu

Dolní Bousov

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
DBSK B3Vítězství
SK Doubrava1Porážka

DBSK B

Najman Jiří Brankář
Ježek Petr Obránce
Zahrada Lukáš Obránce
Vacek Pavel Útočník
Svoboda Matěj Obránce
Kubeček Pavel Obránce
Kasal Jakub Záložník
Merva Milan Záložník
Havel Petr ml. Obránce
Šolc Jakub Útočník
Šolc Michal Útočník
Klíma Ondřej Útočník