DBSK B — SK Bělá

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DBSK B — SK Bělá

Report

OP MB muži


DBSK „B“  : SK Bělá p. Bezdězem 1:6 (0:1)


Sestava: Urban – Dajč, Zahrada, Kynčl, Vacek – Myška, Havel ml., Pavliš, Šolc M., – Šolc J., Sítař
Střídačka:  Kverek, Pilař, Havel st., Stránský

Gól:  Havel ml. 61´


V pořadí čtvrté utkání za sebou na domácím place jsme sehráli s Bělou pod Bezdězem, která byla aktuálně v tabulce o jeden bod pod námi. Bohužel naše mužstva dospělých nyní trápí velká marodka a přidala se k tomu už i zranění v dorostu a tak museli do hry zasáhnout hráči i ne zcela zdravotně v pořádku a méně zkušení dorostenci, což se odrazilo i v zápase a konečném výsledku.

Začátek byl ještě docela vyrovnaný bez vážnějších šancí, nicméně první přiblížení soupeře k naší brance a střelou z úhlu v 9´minutě znamenala vedení soupeře. Ve 14´ pak opět větší závar v našem vápně a naštěstí nepovedená střela doprostřed brány neznamenala navýšení skóre. Poté jsme si vytvořili my dvě šance ale bez úspěšného zakončení. Naopak soupeř v 35´šel sám na bránu a Urban vychytal pokus útočníka z Bělé.

Druhá půle byla již spíše v režii soupeře, který zužitkoval naše chyby v obraně a záloze a několikrát nás přečíslil, nebo šel i několikrát sám na bránu, jako již v 53´ kdy se uvolnil kličkou na velkém vápně a přesnou střelou zvýšil na 0:2. A o minutu později na 0:3. Naši poslední naději jsme vykřesali v 61´, kdy Jakub Šolc se důrazem dostal přes obranu hostí a centrem našel Havla ml. na malém vápně a ten s přehledem zakončil a snížil na 1:3. Jenže poté už ouřadoval jen soupeř a v 67, 77 a 83´ pokořil náš tým ještě třikrát.

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
21.4.2019 17:00 OP MB 2018-2019 21.4.2019

Místo zápasu

Dolní Bousov

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
DBSK B1Porážka
SK Bělá6Vítězství

DBSK B

Urban Pavel Brankář
Pavliš Aleš Záložník
Kynčl Přemysl Obránce
Zahrada Lukáš Obránce
Havel Petr ml. Obránce
Dajč Lukáš Záložník
Šolc Michal Útočník
Šolc Jakub Útočník
Vacek Pavel Útočník
Sítař Adam Útočník
Myška Štěpán Záložník
Kverek Libor Záložník
Pilař Václav Záložník