DBSK B — SK Bakov B

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DBSK B — SK Bakov B

Report

III.třída Mladá Boleslav


DBSK „B“ : Bakov „B“  4:2 (1:1)


Sestava: Najman – Kollátor, Kubeček, Kynčl, Zumr – Dajč, Kasal, Vacek, Šolc T., – Šolc M., Tomíček

Střídačka: Stránský, Ort, Hercík, Svoboda, Polák, Verecký, Procházka

Gól:  Tomíček 41´, 90´; Kubeček 50´; Šolc st. 63´


První mistrovský zápas a na domácím hřišti jsme sehráli v jarní části sezony s mužstvem Bakova, který je umístěn na předních pozicích tabulky. Nesměli jsme nic podcenit, pokud chceme bojovat o postup a tak jsme využili i hráče A-mužstva, kteří se nedostali do základu, nebo neodehráli celý zápas. Utkání a jeho průběh jsme bohužel splnili jen z pohledu zisku všech bodů, ale předvedená hra se spousty zkažených přihrávek a někdy nepochopitelně komplikovaným přechodem do útočné fáze nás pasoval na průměrné mužstvo soutěže, kterou hrajeme.

Přesto první nebezpečnější akce na sebe nedala dlouho čekat a již ve druhé minutě po závaru v Bakovském vápně hlavičkoval v tísni vlastní hráč tak zoufale, že nastřelil vlastní břevno a náš atak soupeřovi půle jsme zvládli ještě asi následujících deset minut a vytvořili si další šance, ale bez vážnějšího ohrožení branky. Poté se hra více vyrovnala a soupeř se začal osmělovat a vytvářet si nebezpečné a i gólové příležitosti, které naštěstí nevyužili. Ve 23´pak i proměnili svůj rychlý protiútok a střelou z vápna k vedení skóre v zápase. My jsme dokázali korigovat na 1:1 až v závěru poločasu v 41´, kdy Kasal našel kolmou přihrávkou Tomíčka a ten se svojí rychlostí dostal do samostatného úniku a tvrdou střelou prostřelil brankáře.

Druhý poločas pak byl malinko fotbalovější a dokázali jsme si i vytvářet malinko více šancí. V 50´ po trestném kopu zhruba z 30m zahraný Šolcem M. udělal brankář hostí chybu, míč mu vypadl a pohotově dobíhající Kubeček poslal nekompromisně míč z malého vápna pod břevno. V 63´ jsme se pak dočkali konečně krásné fotbalové akce, kdy se Šolc T. po lajně protáhnul až do vápna a od brankové čáry nahrál před malé vápno svému bratrovi Šolcovi M., které tvrdou střelou nadal brankáři hostí šanci zareagovat. V 76´pak soupeř opět proměnil jeden ze svých povedených rychlých protiútoků svým nakopnutým balonem až do blízkosti našeho vápna, kde si s ním útočník velmi dobře poradil a umístěnou střelou k tyči, snížil na 3:2. Konečnou podobu skóre pak přinesla 90´, kdy opět Šolc T. zatáhnul míč až do vápna a na následný odražený míč na hranici velkého vápna si naběhnul Tomíček a střelou k tyči přidal svůj druhý gól v zápase.

komentář: Petr Havel

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
15.4.2018 16:30 III. třída sk. A (Mladá Boleslav) 2017-2018 15.3.2018

Místo zápasu

Dolní Bousov

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
DBSK B4Vítězství, Vítězství PEN
SK Bakov B2Porážka, Porážka PEN

DBSK B

Najman Jiří Brankář
Kubeček Pavel Obránce
Kollátor Martin Obránce
Kynčl Přemysl Obránce
Zumr Václav Obránce
Kasal Jakub Záložník
Vacek Pavel Útočník
Šolc Tomáš Záložník
Dajč Lukáš Záložník
Tomíček Radek Útočník
Šolc Michal Útočník
Polák Miroslav Záložník
Hercík Lukáš Obránce
Verecký Petr Záložník