DBSK B — FK Zdětín

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DBSK B — FK Zdětín

Report

OP muži Mladá Boleslav


DBSK „B“ : FK Zdětín „A“ 5:2 (3:1)


Sestava: Najman, Kollátor, Altman, Zahrada, Kynčl, Ježek, Havel ml., Kasal, Šolc M., Šolc J., Hrdý

Střídačka:  Dajč, Polák, Hercík

Gól:   Šolc J. 5´, 50´; Hrdý 17´, 31´; Najman 90´


V pořadí třetí domácí zápas této sezóny jsme odehráli v Obrubech s mužstvem Zdětína, který se pohyboval na vyšších příčkách tabulky. Náš cíl byl přesto jasný, opět v domácím zápase na plno bodovat.

Úvod utkání tomu i nasvědčoval a i když jsme začali hrát i proti silnému větru, tak jsme měli menší herní převahu a vytvářeli si více gólových příležitostí. Jednu z nich jsme dokázali již v 5´ proměnit v úvodní branku po přihrávce Kasala a střele Šolce J. z hranice velkého vápna. V 15´po jedné z mála pološancí soupeře a s notnou dávkou štěstí, kdy odražený míč ve vápně po našem nedůrazném odkopnutí a ne příliš podařené střele, několikrát tečované, soupeř vyrovnal. Již v 17´ jsme ale opět zvrátili vedení na svoji stranu a to když se svým důrazem ve vápně proti dvěma obráncům a brankáři prosadil Hrdý. V 31´ pak tentýž hráč po dlouhém pasu Kynčla se opět svým důrazem prosadil proti několika protihráčům a zvýšil naše vedení na 3:1. 

Druhý poločas byl opět spíše v naší režii, kde soupeř zlobil nejvíce svým důrazem a to mnohdy až za hranicemi pravidel. Jeden z mála těchto zákroků byl v 50´ odpískán a zahraný trestný kop tvrdou střelou Šolce J. tečovala zeď do protipohybu brankáře a znamenalo to změnu skóre na 4:1. Soupeř přesto nesložil zbraně a přidal na svém výkonu. Jejich šance ale většinou končili na velmi špatné koncovce. Přesto se jim podařilo po rohovém kopu snížit v 89´na 4:2. Vypadalo to, že už se skóre měnit nebude, ale proti byl náš brankář Jirka Najman, který dlouhým výkopem a za pomocí větru a jednoho dopadu míče na velkém vápně překvapil brankáře hostí a vstřelil velmi kuriózní gól, mimochodem od něho avizovaný již o poločase.. 😊

komentář: Petr Havel

 

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
14.10.2018 16:00 OP MB 2018-2019 14.10.2018

Místo zápasu

Dolní Bousov

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
DBSK B5Vítězství
FK Zdětín2Porážka

DBSK B

Najman Jiří Brankář
Kollátor Martin Obránce
Altman David Obránce
Zahrada Lukáš Obránce
Kynčl Přemysl Obránce
Ježek Petr Obránce
Havel Petr ml. Obránce
Hrdý Jan Obránce
Kasal Jakub Záložník
Šolc Jakub Útočník
Šolc Michal Útočník
Dajč Lukáš Záložník
Hercík Lukáš Obránce
Polák Miroslav Záložník

Vedoucí mužstva: Novák Ondřej
Trenér DBSK B (asistent): Boček Miroslav
Trenér DBSK B: Havel Petr