DBSK B — FK Obruby

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DBSK B — FK Obruby

Report

B-mužstvo  – příprava  11.3.2018


DBSK „B“  –   Obruby     12 : 2  (5 : 1)


Branky: Havel 10´; Klíma 27´, 33´, 44´, Dajč 45´, 80´, 90´; Tomíček 51´, 54´, 68´, 72´;  Bartoň 89

Sestava: Stránský, Kollátor, Kubeček, Kynčl, Zumr – Dajč, Vacek, Havel ml., Ježek – Tomíček., Šolc st.

Střídali: Bartoň, Hercík, Klíma 


K prvnímu přípravnému zápasu jsme odjeli na umělou trávu do Jičína, kde na nás čekal soupeř z Obrub. Papírově slabší soupeř a navíc naše mužstvo posíleno o tři hráče z A-čka, kteří se nemohli zúčastnit sobotního zápasu, nebo jen měli chuť si zahrát, predikovalo, že by jsme měli vyhrát vyšším rozdílem skóre, což se nakonec i stalo.

Hned od úvodu utkání jsme se pohybovali více na polovině soupeře a vytvářeli si slibné šance. První gól padnul v 10 minutě po krásné a rychlé akci Tomíček Havel, kteří si z půlky čtyřikrát vyměnili balón a střelou z vápna druhý jmenovaný přesně zakončil. Soupeř se ale jen tak snadno nevzdával a skoro celou první půli byl i velmi dobrým soupeřem, což v pětadvacáté minutě potvrdil i mazák Kožíšek, který téměř z půle samostatným průnikem se dostal i přes zkušeného Kubečka až do našeho vápna a s přehledem srovnal skóre na 1:1. Poté začal úřadovat Klíma, který přesnými trefami k tyči, vždy zhruba z vápna v 27 a 33´ s přehledem zakončil. Třetí jeho gól pak přidal o 11 minut později, kdy si udělal kličku i brankaři Obrub Mírovi Rejzkovi a zakončil do prázdné branky. Gólem do kabin pak uzavřel skóre prvního poločasu Dajč po rohu.

Druhá půle již byla ze strany Obrub trochu vypuštěná a spíše se soustředili jen na obranu a dohrání zápasu s co možná nejnižším skórem. Toho ale využil rychlými výpady Tomíček, který spíše samostatnými akcemi a přesnými zakončeními přidal 4 góly za sebou v 51, 54, 68 a 72´. V 80´ se Šolc krásně uvolnil dvěma kličkami u brankové čáry a přesným centrem na vzdálenější tyči našel osamoceného Dajče, který hlavou takřka do prázdné branky měl již snadnou úlohu. Jeden z ojedinělých útoků Obrub v 87´, přesto krásně zahraný postupnou kombinací do našeho pokutového území a přesnou přihrávkou ke vzdálenější tyči na osamoceného hráče, dokázali využít ke vstřelení druhého gólu. V 89´ svoji samostatnou akci gólově proměnil Bartoň a opět Dajč, po pěkné přihrávce Bartoně, gólem do kabin zakončil pestrou gólovou úrodu.

 

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
11.3.2018 17:00 ZP DBSK B 2017-2018 11.3.2018

Místo zápasu

Dolní Bousov

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
DBSK B12Vítězství
FK Obruby2Porážka