DBSK B — FK Krnsko

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DBSK B — FK Krnsko

Report

OP Muži Mladá Boleslav


DBSK „B“  : FK Krnsko 6:1 (4:0)


Sestava: Najman, Vacek, Hrdý, Zahrada, Oudrnický, Polák, Havel ml., Kasal, Ježek, Tomíček, Stejskal

Střídačka:  Stránský, Hercík, Šolc M., Dajč, Pechánek

Gól:  Stejskal 16´; Kasal 26´; Tomíček 39´, 45´, 66´; Polák 47´


V posledním domácím zápase v Obrubech jsme se utkali se soupeřem z Krnska, který hraje střed tabulky a náš cíl byl jasný, znovu po dvou neúspěšných kolech na plno bodovat.

Začátek zápasu jsme to i naznačovali a vytvořili si hned od úvodu převahu, která přinesla dvě slibné akce, bohužel se špatným zakončením. Soupeř pak hned prvním vážnějším útokem nastřelil v 15´ tyč. Nedáš dostaneš se ukázalo o minutu později, kdy Stejskal střelou zeza vápna k tyči otevřel skóre zápasu. Ve 26´jsme se radovali podruhé, kdy Vacek našel centrem na druhé straně ve vápně osamoceného Kasala a ten tuto nabídku využil a z malého vápna pokořil brankáře hostí podruhé. Ve 31´jsme pak měli štěstí, ptz. soupeř nastřelil z trestného kopu břevno. Ve 35´pak měl vyloženou šanci Stejskal, ale z malého vápna nastřelil brankáře a odražený míč skončil po tvrdé dorážce Tomíčka na tyči. Ve 39´ pak Stejskal zatáhnul míč po levé straně a naservíroval míč do malého vápna Tomíčkovi a ten se nemýlil a zvýšil na 3:0. A o gól do kabin se postaral ještě v 45´ po pěkné akci Havel, Ježek, Tomíček posledně jmenovaný, který se prodral až do vápna, kde byl faulován a nařízený pokutový kop sám proměnil.

Druhý poločas jsme začali opět výtečně a hned ve druhé minutě po pěkné akci Tomíček, Stejskal, Polák posledně jmenovaný sám proti brankáři hostí uspěl a navýšil vedení na 5:0. V 58 a 59´ pak dvě naprosto stejné situace, kdy šel sám na bránu Stejskal a jeho cílem bylo přelobovat gólmana hostí, bohužel první lob skončil na břevnu a druhý těsně nad. V 66´ jsme se přesto radovali z dalšího úspěchu, kdy Tomíček po krásné přihrávce Kasala šel sám na bránu a na podruhé propasíroval míč do sítě. Poslední změna skóre pak přišla v 90´, kdy si soupeř po našem menším zaváhání přeci jenom dočkal alespoň čestného úspěchu.

komentář: Petr Havel

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
11.11.2018 14:30 OP MB 2018-2019 11.11.2018

Místo zápasu

Dolní Bousov

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
DBSK B6Vítězství
FK Krnsko1Porážka

DBSK B

Najman Jiří Brankář
Zahrada Lukáš Obránce
Hrdý Jan Obránce
Oudrnický Martin Obránce
Stejskal Jan Záložník
Vacek Pavel Útočník
Kasal Jakub Záložník
Havel Petr ml. Obránce
Ježek Petr Obránce
Polák Miroslav Záložník
Tomíček Radek Útočník
Dajč Lukáš Záložník
Hercík Lukáš Obránce
Šolc Michal Útočník
Pechánek Jaroslav Záložník

Vedoucí mužstva: Novák Ondřej
Trenér DBSK B: Havel Petr