DBSK B — Čechie Čejetice

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DBSK B — Čechie Čejetice

Report

1.kolo OP Mladá Boleslav


DBSK „B“  :  TJ TJF Čechie Čejetice  6:1 (2:0)


Sestava: Najman, Oudrnický, Klíma, Zahrada, Kynčl, Polák, Kasal, Havel ml., Pechánek, Tomíček, Šolc J.

Střídačka: Šolc M., Kollátor, Zumr, Dajč, Vacek

Gól:  Šolc J. 20´, 38´, 63´, Šolc M. 53´, Tomíček 60´, 69´


První domácí utkání v Okresním přeboru na půdě Obrub jsme odehráli proti soupeři z Čejetic. Zápas se nám povedl a hned na poprvé jsme utrhli všechny tři body, i když soupeř byl minimálně první půli zcela vyrovnaným mužstvem.

První půli jsme zahájili dobře a hned od začátku jsme si vytvořili menší tlak a i drobné šance. Tento tlak ale během několika minut pominul a byl to naopak soupeř, který si vypracoval několik příležitostí. Naštěstí pro nás byla jejich koncovka nepřesná. Skóre tak otevřel ve 20´ Šolc J., po samostatné akci a střelou zeza vápna k tyči. Ve 38´ pak vybojoval ve vzdušném souboji míč Havel ml., ten našel Šolce Jakuba, který opět zužitkoval samostatnou akci a i podklouznutí obránce hostí a kličkou brankáři zakončoval do prázdné branky na 2:0.

Začátek druhé půle nám ale opět nevyšel a inkasovali jsme hned v úvodu ve druhé minutě po trestném kopu, který směřoval na hranici velkého vápna a odražený míč od našich obránců se dostal k úplně osamocenému protihráči na desítku, který zasunul podél našeho gólmana. I když začal soupeř po vstřeleném gólu ještě aktivněji než doposud a opět si vytvořil několik šancí, tak jsme dávali góly už jenom mi a to hned ve 53´ po rohovém kopu se míč odrazil na malé vápno k Šolcovi Michalovi a ten hlavou zvýšil na 3:1. V 60´ Polák velmi dobře presoval na půli, vybojoval míč, nahrál Tomíčkovi a ten prošel až do vápna a zakončil po zemi podél brankáře. O tři minuty později po našem rohu prošel tečovaný míč až na zadní tyč a tam osamocen Šolc J. měl velmi snadnou úlohu zakončit hlavou a završit svůj hattrick. Konečnou tečku skóre zápasu i přes nastřelené další tři tyče Kasalem a Tomíčkem, udělal Tomíček, který v 69´ se prodral důrazně do vápna, kde byl faulován a sám postižený s přehledem proměnil nařízený pokutový kop.

komentář: Petr Havel

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
26.8.2018 17:00 OP MB 2018-2019 26.8.2018

Místo zápasu

Dolní Bousov

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
DBSK B6Vítězství
Čechie Čejetice1Porážka

DBSK B

Najman Jiří Brankář
Oudrnický Martin Obránce
Klíma Ondřej Útočník
Zahrada Lukáš Obránce
Kynčl Přemysl Obránce
Polák Miroslav Záložník
Kasal Jakub Záložník
Havel Petr ml. Obránce
Pechánek Jaroslav Záložník
Tomíček Radek Útočník
Šolc Jakub Útočník
Zumr Václav Obránce
Dajč Lukáš Záložník
Šolc Michal Útočník
Kollátor Martin Obránce

Vedoucí mužstva: Novák Ondřej
Trenér DBSK B (asistent): Boček Miroslav
Trenér DBSK B: Havel Petr