DBSK B — FC Sporting MB

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DBSK B — FC Sporting MB

Report

III.třída OP sk.A


DBSK „B“ : FC Sporting MB „A“  4:2 (1:2)


Sestava: Stranský – Vacek, Zahrada, Kynčl, Zumr – Doležal, Polák, Kubeček, Stejskal – Dajč, Šolc M.

Střídačka: Svoboda, Kollátor, Staněk, Procházka

Gól:  Šolc M. 45´, 62´; Stejskal 61´; Kubeček 79´


V posledním utkání tohoto ročníku jsme přivítali na „domácím“ hřiště v Obrubech mužstvo Sportingu, které mělo šnůru 4 vyhraných zápasů za sebou a sahali po třetí příčce. Naznačovalo to tedy zajímavý fotbal na úrovni a rozhodně ne snadný zisk dalších bodů pro nás.

Od úvodních minut jsme ale byli malinko aktivnější než soupeř a přišly i gólové šance. Již ve 3 minutě jsme rozehráli šikovně trestný kop a Zahrada tváří v tvář s brankářem hostí neuspěl. Naopak soupeř nás hned s protiútoku potrestal z jejich první vážnější akce. Ve 12´šel Stejskal sám na bránu ale trefil pouze brankáře. Ve 22´ po hrubé chybě našeho brankáře při rozehrávce a dalo by se říct, že vlastně druhou šanci v zápasu opět hosté zužitkovali ke vstřelené branky. Když ve 37´, kdy šel sám na bránu Šolc M. a i následnou jeho dorážku z prostoru penalty, brankář kryl a soupeř naopak ještě po dvou výpadech nastřelil břevno a těsně minul, vypadalo to, že se bude opakovat zápas s Jivinou, nebo Čistou, kdy i když jsme měli převahu, dával góly soupeř.. Naštěstí se nám podařilo snížit gólem do kabin ve 45´, kdy Stejskal v tísni vystřelil, odražený míč si našel cestu opět k němu a přihrávkou vybídnul Šolce M., který se nemýlil a snížil na 1:2.

Začátek druhého poločasu byl z naší strany o hodně lepší a dalo by se říct, že jsme si vytvořili víc jak čtvrt hodiny drtivý tlak a obrátili skóre v náš prospěch. Hned v první minutě mířil těsně vedle Stejskal. O 4´ později Vacek hlavou po rohu nastřelil břevno. V 55´ pak zazvonili po rohu dokonce hned dvě břevna, nejdříve po hlavičce Zahrady a vzápětí po Vackově střele z vápna. V 60´ Zahrada mířil z prostoru penalty těsně vedle a o minutu později jsme se konečně dočkali druhé branky, kdy Kollátor odcentroval, Šolc M. prodloužil na Stejskala a ten nekompromisně tvrdou střelou pod břevno srovnal stav zápasu na 2:2. V 62´ bylo ještě veseleji, kdy přesná přihrávka Zahrady našla Šolce M., ten zatáhnul míč až do vápna a přesnou tvrdou střelou upravil skóre na 3:2. V 78´šel Stejskal sám na bránu a ani na dvakrát neuspěl. O minutu později centr Zahrady našel Kubečka a ten hlavou zvýšil na 4:2 a tím i zakončil celkové skóre zápasu a gólově tento ročník, ve kterém jsme tímto neprohráli žádné domácí utkání a z 21 zápasů jsme ztratili body pouze ve třech venkovních zápasech.

komentář: Petr Havel

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
16.6.2018 14:00 III. třída sk. A (Mladá Boleslav) 2017-2018 16.6.2018

Místo zápasu

Dolní Bousov

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
DBSK B4Vítězství
FC Sporting MB2Porážka

DBSK B

Stránský Michal Brankář
Kubeček Pavel Obránce
Kynčl Přemysl Obránce
Zumr Václav Obránce
Dajč Lukáš Záložník
Šolc Michal Útočník
Polák Miroslav Záložník
Doležal Petr Obránce
Vacek Pavel Útočník
Stejskal Jan Záložník
Kollátor Martin Obránce
Svoboda Lukáš Útočník
Procházka Petr Obránce
Staněk Daniel Útočník
Zahrada Lukáš Obránce