DBSK B — Sokol Březno

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DBSK B — Sokol Březno

Report

III.tř.sk.A Mladá Boleslav


DBSK „B“ : Sokol Březno 6:2 (3:1)


Sestava: Najman – Vacek, Zahrada, Kynčl, Zumr – Polák, Kubeček, Havel ml., Stejskal – Tomíček, Šolc M.

Střídačka: Ort, Svoboda, Šolc J., Kollátor, Stránský, Hercík

Gól:  Tomíček 6´, 9´, 79´; Šolc M. 45´; Kubeček 59´; Šolc J. 75´


Druhý mečbol jsme již využili a na „domácím“ hřišti v Obrubech porazili soupeře z Března a zajistili si tak, dvě kola před koncem soutěže, postup do Okresního přeboru.

Již od úvodu jsme si vytvořili tlak a několik šancí a hlavně padali i góly. První minuta zápasu znamenala velmi hezkou akci po ose Vacek, Kubeček, Šolc M. a jeho sklepnutý balón na Havla ml. a jeho střelou z vápna bohužel nad. V 6´minutě se nebojácně pustil Tomíček do vápna mezi dna obránce, byl faulován a nařízený pokutový kop sám s přehledem zakončil. Již o 3 minuty později jsme rychlím vhozením autu Šolcem M., zatažením balonu po lajně a následným centrem Stejskala, který našel připraveného Tomíčka v prostoru penalty a jeho střelou z první zvýšili vedení na 2:0. V 11´ se ke slovu dostal ale soupeř po naší chybě v obraně a rychlím protiútokem, navíc nešťastně odraženým balonem k naprosto osamocenému hráči na malém vápně. Ten měl již snadnou úlohu umístit míč do odkryté branky. Poté následovaly tři neproměněné gólovky Stejskala, kdy v 21´po centru Poláka nastřelil břevno o minutu později po krásném pasu Zahrady šel sám na bránu a jeho lob skončil těsně vedle a ve 40´opět v příležitosti, kdy šel sám na branku zakončil těsně vedle. V 41´ Tomíčkovu tvrdou střelu brankář se štěstím vyrazil a následná dorážka Šolce M. z malého vápna mu vůbec nevyšla. Přesto jsme do poločasu gólem do šaten ještě skórovali, kdy po krásném pasu Zahrady šel až do vápna Tomíček a na polo odražený míč si naběhnul Šolc M. a tvrdou střelou dal na 3:1.

Druhý poločas byl obdobou prvního, naše převaha byla znát a i když soupeř předváděl velmi dobrou hru ve středu hřiště, do šancí se dostával jen ojediněle. V 59´jsme pak zvýšili vedení na 4:1 po krásné a rychlé akci a ose Stejskal, Vacek, Polák a na jeho přesný centr si na malé vápno naběhnul Kubeček a nekompromisně zakončil. V 75´po krásné kolmici Havla ml. šel Šolc J. sám na bránu a zakončení podél gólmana znamenalo vedení 5:1. O 4 minuty později bylo ještě veseleji, kdy na centr Šolce J. se dostal svoji rychlostí a bojovností Tomíček a navýšil již na 6:1. V 85´pak konečné skóre zápasu korigoval soupeř na 6:2, kdy již asi z důvodu naší menší koncentrovaností v obraně a myšlenkami na postup jsme zapomněli na zadní vrátka a centr hostí našel hned dva úplně volné hráče v našem pokutovém území. Toto už nám ale vzít náš postup nemohlo a o pár minut později mohly oslavy vypuknout naplno….

komentář: Petr Havel

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
3.6.2018 17:00 III. třída sk. A (Mladá Boleslav) 2017-2018 3.6.2018

Místo zápasu

Dolní Bousov

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
DBSK B6Vítězství
Sokol Březno2Porážka

DBSK B

Najman Jiří Brankář
Zahrada Lukáš Obránce
Zumr Václav Obránce
Kynčl Přemysl Obránce
Hercík Lukáš Obránce
Stejskal Jan Záložník
Tomíček Radek Útočník
Havel Petr ml. Obránce
Šolc Michal Útočník
Polák Miroslav Záložník
Vacek Pavel Útočník
Kollátor Martin Obránce
Stránský Michal Brankář
Šolc Jakub Útočník
Kubeček Pavel Obránce

Trenér DBSK B: Havel Petr
Trenér DBSK B (asistent): Boček Miroslav
Vedoucí mužstva: Novák Ondřej