DBSK A — SK Benátky n.J. B

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DBSK A — SK Benátky n.J. B

Report

„A“ – mistrovské utkání – 9.9.2017


DBSK – SK Benátky n. J. „B“ 4:1 (3:0)


Branky: 18‘ Klíma Ondřej, 20‘ Sedláček David, 24‘, 50‘ Koštíř Marek

Sestava: Sýkora Martin – Holub Luděk (63‘ Hercík Lukáš), Kubeček Pavel, Vynikal Petr, Hrdý Jan – Kasal Jakub, Merva Milan (76‘ Pavliš Aleš), Šolc Tomáš – Koštíř Marek (58‘ Šolc Jakub), Sedláček David (85‘ Shalimba Veikko) – Klíma Ondřej


Vzhledem k jarnímu výsledku z minulé sezóny s tímto soupeřem (5:0), panovala trochu nejistota, co na nás hosté vybalí tentokrát. Už před zápasem bylo jasné, že nenastoupí Láďa Bíšek, který se podrobil drobné operaci, Matouš Novák, který byl na dovolené a Radek Tomíček, zraněný z prvního utkání, těsně před začátkem se omluvil Radek Bartoň pro střevní potíže a tak museli na střídačku opět usednout dorostenci, kteří dohráli předzápas a také premiérově Veikko Shalimba.

Hned v první šanci se ocitl ve 4‘ David Sedláček, ale trefil brankáře, v 5‘ dobře střílel Mára Koštíř, míč po teči skončil na rohovém kopu, v 15‘ se zastřeloval Ondra Klíma, jeho hlavičku kryl gólman, v 18‘ se už nemýlil, přihrávku od Davida Sedláčka poslal přesně k tyči 1:0, ve 20‘ zachytil špatnou rozehrávku Ondra Klíma a řítil se sám na benáteckou branku, nahrávkou ještě hledal Máru Koštíře, mezi tím se stačila obrana Benátek zformovat a tak nastala přestřelka s cílem dostat míč do branky, až teprve David Sedláček s tečí obránce procedil míč do sítě 2:0. Ve 24‘ přihrávkou pod sebe vyzval ke skórování Marka Koštíře Milan Merva 3:0, těsně před koncem první půle se ve vyložené šanci ocitl Ondra Klíma, ale jeho nahrávka na Máru Koštíře byla dlouhá.

Začátkem druhého poločasu jsme podcenili útok hostí a Štěpán Krýda snížil na 3:1, tato branka nás dlouho mrzet nemusela, hned po rozehrání poslal dlouhý míč k brance soupeře Petr Vynikal, Ondra Klíma ho prodloužil na Máru Koštíře, který sice nadvakrát, ale přesto překonal gólmana Benátek 4:1. V 54‘ centroval Kuba Kasal na hlavu Ondry Klímy, ten našel jen rukavice Lukáše Jíry v brance soupeře, v 59‘ se ocitl ve velké šanci Jakub Šolc, ale míč netrefil přesně, podobnou akci pak zopakoval v 67‘ a v 74‘ nastřelil tyč, v 79‘ neproměnil svoje sólo Tomáš Šolc. Poslední zajímavá situace utkání vznikla v 84‘ před naší brankou, hosté zahráli trestný kop a míč směřující do branky vytáhl na břevno Martin Sýkora.

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
9.9.2017 17:00 I.B. třída 2017-2018 9. 9. 2017

Místo zápasu

Dolní Bousov

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
DBSK A4Vítězství
SK Benátky n.J. B1Porážka

DBSK A

Sýkora Martin Brankář
Holub Luděk Obránce
Hrdý Jan Obránce
Kubeček Pavel Obránce
Hercík Lukáš Obránce
Kasal Jakub Záložník
Koštíř Marek Záložník
Merva Milan Záložník
Sedláček David Záložník
Šolc Tomáš Záložník
Vynikal Petr Záložník
Šolc Jakub Útočník
Pavliš Aleš Záložník
Klíma Ondřej Útočník
Shalimba Veikko Útočník

Trenér DBSK A (asistent): Šouta Patrik
Trenér DBSK A: Holub Luděk
Vedoucí mužstva: Zumr Václav