FK Neratovice B — DBSK A

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem FK Neratovice B — DBSK A

Report

„A“ – mistrovské utkání – 17.9.2017


Neratovice/Byškovice – DBSK 1:2 (0:2)


Branky: 30‘ Ježek Petr, 45‘ Sedláček David

Sestava: Sýkora Martin – Holub Luděk (85‘ Novák Matouš), Kubeček Pavel, Vynikal Petr, Ježek Petr – Kasal Jakub, Merva Milan, Šolc Tomáš – Koštíř Marek (36‘ Šolc Jakub), Sedláček David – Klíma Ondřej


K dalšímu zápasu do Neratovic, jsme opět odcestovali v silně prořídlé sestavě, k dlouhodobě zraněným se přidal s virózou Jan Hrdý a úplně fit nebyl ani Matouš Novák, který alespoň usedl na lavici vedle Kuby Orta a Kuby Šolce. Do obrany proto musel Petr Ježek, který chvilku předtím dohrál zápas za dorost v Klíčanech.

Hráči Neratovického béčka vstoupili do zápasu jako kdyby se celé dopoledne „cpali syrovým masem“, hned v prvním souboji ve velkém vápně schytal úder loktem do hlavy Ondra Klíma, o chvilku později bolestivě nabral domácí hráč do stehna Kubu Kasala. První šance se zrodila v 19‘, lob Neratovic chytil Martin Sýkora, ve 28‘ centroval z pravé strany Kuba Kasal, na přihrávku si naběhl Petr Ježek a otevřel skóre 0:1. Další likvidační zákrok přišel ve 36‘ na Máru Koštíře, který s pochroumaným kotníkem musel vzápětí střídat. Závěrem první půle vypálil míč na branku David Sedláček, který s tečí kopačky Luďka Holuba skončil v síti 0:2.

Do druhé půle Neratovice přeskupili sestavu s jasným cílem, vstřelit kontaktní branku, stoper Pavel Jína se posunul do útoku a domácího pořízka si vzal na starost Petr Vynikal. My hráli stále aktivně a chtěli navýšit vedení, ve 48‘ centr Kuby Kasala poslal Ondra Klíma hlavou do brankáře, v 55‘ mohl rozhodnout Kuba Šolc, v sólovém úniku ho vychytal domácí gólman. V 63‘ měli šanci Neratovice, ale dobře zasáhl Martin Sýkora. Branky se domácí dočkali v 69‘, kdy se z trestného kopu trefil krásně do horního růžku Pavel Jína 1:2. Po inkasované brance jsme měli další šance, ale Ondra Klíma, David Sedláček ani Milan Merva ve svých šancích neuspěli. Neratovickým vydržela jejich hra za hranicí pravidel až do konce, po dalším faulu musel pro zranění v 85‘ střídat Luděk Holub. Doufejme, že se všichni zranění a nemocní dají do sobotního utkání dohromady.

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
17.9.2017 17:00 I.B. třída 2017-2018 17. 9. 2017

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
FK Neratovice B1Porážka
DBSK A2Vítězství

DBSK A

Sýkora Martin Brankář
Holub Luděk Obránce
Kubeček Pavel Obránce
Novák Matouš Obránce
Ježek Petr Obránce
Kasal Jakub Záložník
Koštíř Marek Záložník
Merva Milan Záložník
Sedláček David Záložník
Šolc Tomáš Záložník
Vynikal Petr Záložník
Šolc Jakub Útočník
Klíma Ondřej Útočník

Trenér DBSK A (asistent): Šouta Patrik
Trenér DBSK A: Holub Luděk
Vedoucí mužstva: Zumr Václav