DBSK A — Sokol Tišice

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DBSK A — Sokol Tišice

Report

„A“ – mistrovské utkání – 24. kolo – 2.6.2018


DBSK – TJ Sokol Tišice 3:1 (2:1)


Branky: 1‘ Tomíček Radek, 39‘ Sedláček David, 56‘ Koštíř Marek

Sestava: Sýkora Martin – Hrdý Jan, Vynikal Petr, Holub Luděk, Bartoň Radek (60‘ Stejskal Jan)  – Kasal Jakub (73‘ Pavliš Aleš), Merva Milan (71‘ Klíma Ondřej), Šolc Tomáš (60‘ Šolc Jakub) – Sedláček David, Koštíř Marek – Tomíček Radek (84‘ Shalimba Veikko)

Na střídání: Najman Jiří


První zápas v soboteckém azylu proti týmu z konce tabulky, spousta fanoušků, kteří nás přijeli podpořit, ale bohužel, fotbal moc koukatelný nebyl. Trochu se dalo očekávat, že Tišice budou urputně bránit svoje pokutové území, což se i následně potvrdilo.

Úvod nám ale vyšel náramně, hned v první minutě vyslal přihrávkou do útoku Luděk Holub Radka Tomíčka, který se nemýlil a míč poslal podél vyběhnutého gólmana do sítě 1:0. V 6‘. měl další šanci Radek Tomíček, ale po přihrávce Milana Mervy pálil nad branku. Hosté v 9‘. zahrávali roh, špatně obsazený hráč hlavičkoval míč na branku, přes veškerou snahu obrany ale skončil v síti 1:1. Od této chvíle se nám přestala dařit kombinace a kazili jsme přihrávky. Ve 28‘. měl velkou šanci Mára Koštíř, jeho přehození gólmana skončilo mimo bránu, hned z protiútoku měli šanci hosté, míč naštěstí také letěl mimo. Ve 39‘. se do balónu opřel David Sedláček a dostal nás do vedení 2:1. Ke konci první půle se ještě před gólmanem ocitl Radek Tomíček, ale při pokusu zakončit stejně jako při prvním gólu, tentokrát zasáhl jen jeho nohu.

Trochu uklidnění zajistil v 56‘. Marek Koštíř, když zachytil špatný výkop hostí od branky a bez problémů poslal míč do sítě 3:1. V 68‘. poslal krásný centr Honza Stejskal na Marka Koštíře, ale toho balón před prázdnou brankou neposlechl.

V sobotu 9.6. zajíždíme do Vojkovic, kde od 10:30 sehrajeme poslední venkovní utkání této sezóny.

Holub Luděk

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
2.6.2018 17:00 I.B. třída 2017-2018 2.6.2018

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
DBSK A3Vítězství
Sokol Tišice1Porážka

DBSK A

Sýkora Martin Brankář
Holub Luděk Obránce
Vynikal Petr Záložník
Hrdý Jan Obránce
Bartoň Radek Obránce
Kasal Jakub Záložník
Koštíř Marek Záložník
Merva Milan Záložník
Šolc Tomáš Záložník
Sedláček David Záložník
Tomíček Radek Útočník
Šolc Jakub Útočník
Pavliš Aleš Záložník
Shalimba Veikko Útočník
Klíma Ondřej Útočník
Stejskal Jan Záložník

Trenér DBSK A: Holub Luděk
Vedoucí mužstva: Zumr Václav