DBSK A — SK Kosmonosy

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DBSK A — SK Kosmonosy

Report

„A“ – přípravné utkání – 10.2.2018


KOSMONOSY (I.A třída) – DBSK 6:0 (4:0)


Sestava: Sýkora Martin, Najman Jiří – Ježek Petr, Bíšek Vladimír, Kalinka Martin, Hercík Lukáš, Šolc Tomáš, Kasal Jakub, Hrdý Jan, Oudrnický Martin, Šolc Jakub, Koštíř Marek, Grosu Alexandru, Klíma Ondřej


V pořadí třetím přípravném utkání jsme se střetli s momentálně pátým týmem I.A třídy, SK Kosmonosy.

Díky zdravotním důvodům, pracovnímu vytížení, studijním povinnostem a dovoleným některých hráčů jsme do Boleslavi na UMT Pastelka cestovali v prořídlé sestavě doplněné dorostenci, po dlouhé době po zranění kolene nastoupil ještě ne úplně fit Ondra Klíma. Kosmonosy hned od úvodu hráli rychle kombinačně dopředu a nutili nás k chybám na naší půlce, po jedné z nich přišel ve 4‘. penaltový zákrok a následné vedení soupeře 1:0. V 15‘. nás podržel třemi zákroky po sobě Martin Sýkora, v 16‘. zůstal osamocený hráč Kosmonos na velkém vápně a bez větších problémů skóroval 2:0, v 17‘. po rohu opět osamocený hráč poslal míč do branky 3:0. Do té doby jsme ani jednou neohrozili branku soupeře. Až v 19‘. mířil hlavou těsně vedle Ondra Klíma. V další fázi nás držel svými zákroky Martin Sýkora. Snadno jsme ztráceli míče, špatně obsazovali hráče soupeře a tím je pouštěli do šancí. Ve 32‘. trefil Ondra Klíma tyč po přihrávce Kuby Kasala. Ve 41‘. jsme znovu chybovali a po útoku z naší levé strany jsme inkasovali čtvrtý gól.

Ve druhé půlce jsme opět Kosmonosům usnadnili situaci naší hrou bez pohybu, z toho vyplynulo velké množství nepřesných nahrávek, které směřovaly převážně k opačné barvě dresů, nežli bychom si přáli. A tak jen díky výborným zákrokům Jirky Najmana v naší brance, který o půlce vystřídal Martina Sýkoru, se skóre nenavyšovalo. Náznaky našich šancí výrazně domácího gólmana neprověřili, do vápna, na rozdíl od Kosmonos, jsme byli opravdu bezzubí. V našem dresu se bohužel na hřišti nenašel nikdo, kdo by dal svým přístupem povel k tomu, aby se hra zvedla, naopak hráči, od kterých by takový signál měl přijít, druhý poločas vyloženě odchodili a tak si Kosmonosy v pohodě hráli. Přišla 68‘. druhá penalta a gól na 5:0, o dvě minuty později jsme nabídli soupeřově útočníkovi další možnost skórovat téměř do prázdné brány 6:0. Až teprve v 74‘. se k hlavičce dostal aktivní Martin Kalinka, ale mířil jen do rukavic brankáře, v 78‘. byl v samostatném úniku faulovaný rychlý Kuba Šolc, ale následný trestný kop nebyl pro domácí branku nebezpečný.

V sobotu 24.2. zajíždíme opět do Mladé Boleslavi na UMT (Pastelka), kde se utkáme od 14:00 s Dlouhou Lhotou (okresní přebor).

komentář: Holub Luděk

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
10.2.2018 16:00 ZP DBSK A 2017-2018 10.2.2018

Místo zápasu

UMT Pastelka

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
DBSK A0Porážka
SK Kosmonosy6Vítězství