DBSK A — MSK

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DBSK A — MSK

Report

„A“ – mistrovské utkání I.A třída – 19. kolo 30.3.2019


DBSK – MSK 0:2 (0:0)


Sestava: Hampl Pavel – Šolc Tomáš, Altman David, Ježek Petr, Stejskal Jan (53‘ Kubeček Pavel) – Tomíček Radek (72‘ Merva Milan), Vynikal Petr, Koštíř Marek – Sítař Adam, Klíma Ondřej (68‘ Kasal Jakub), Sedláček David

Na střídání: Najman Jiří


Ani v dalším jarním zápase se nám nepodařilo bodovat a opět jsme doplatili na naše hrubé chyby.

V úvodu utkání měli šanci hosté, ve 2‘ mířil Honc do boční sítě, poté střela Petra Vynikala a Davida Sedláčka skončila mimo branku. V 19‘ hosté zahrozili střelou nad branku. Ve 23‘ mířil Adam Sítař do brankáře, poté střela Davida Sedláčka byla tečovaná na roh a Radek Tomíček pálil nad branku. Ve 33‘ a 37‘ nás podržel Pavel Hampl, kdy se po našich chybách ocitli hráči hostí sami před brankou. Naše bohužel jediná gólová akce v zápase ze 38‘ skončila z kopačky Radka Tomíčka na břevně a následnou dorážku poslal Ondra Klíma do náruče Jakuba Kroupy.

Nástup do druhé půle se nám vůbec nevydařil, odhodlání zůstalo v kabině a šest minut jsme se nedostali ani na půlku soupeře. Když jsme přestáli tlak, přišel v 60‘ náš roh, po jeho rozehrání a následném protiútoku, jsme hostům prakticky darovali první branku, když jsme nechali jít tři útočníky na našeho jediného obránce 0:1. Díky naší pasivní hře na sebe druhá branka nenechala dlouho čekat, jedna polovina našeho týmu naháněla hráče Hradiště, druhá polovina to zpovzdálí sledovala a „fandila“ svým spoluhráčům. A tak v 65‘ jednoduše doputoval míč do našeho brankového území, odkud ho patičkou poslal do sítě Martin Sabol 0:2. V další fázi stojí za zmínku snad jen střela Davida Sedláčka v 75‘, kterou kryl Jakub Kroupa a v 84‘ pokus Petra Vynikala, který letěl nad. Pokud budeme přistupovat stejně i k ostatním zápasům a na hřišti bude bojovat o výsledek jen polovina hráčů, budeme na body čekat hodně dlouho.

V sobotu 6.4. zajíždíme na aktuálně vedoucí tým Divišova.

Holub Luděk

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
30.3.2019 15:00 I.A. třída 2018-2019 15.3.2019

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
DBSK A0Porážka
MSK2Vítězství

DBSK A

Hampl Pavel Brankář
Ježek Petr Obránce
Šolc Tomáš Záložník
Altman David Obránce
Stejskal Jan Záložník
Vynikal Petr Záložník
Tomíček Radek Útočník
Sedláček David Záložník
Koštíř Marek Záložník
Sítař Adam Útočník
Klíma Ondřej Útočník
Kubeček Pavel Obránce
Merva Milan Záložník
Kasal Jakub Záložník

Vedoucí mužstva: Zumr Václav
Trenér DBSK A: Holub Luděk