DBSK A — FK Dobrovice B

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DBSK A — FK Dobrovice B

Report

„A“ – mistrovské utkání – 28.10.2017


DBSK – Dobrovice „B“ 4:1 (2:1)


Branky: 19‘ vlastní, 32‘ Šolc Tomáš, 57‘, 65‘ Tomíček Radek

Sestava: Sýkora Martin (79‘ Ort Jakub) – Hrdý Jan, Kubeček Pavel (31‘ Tomíček Radek), Bíšek Vladimír, Ježek Petr – Šolc Tomáš (61‘ Sedláček David), Vynikal Petr, Kasal Jakub (73‘ Šolc Jakub) – Koštíř Marek, Merva Milan – Klíma Ondřej (81‘ Holub Luděk)

Na střídání: Ježek Petr, Kalinka Martin


Na velmi těžkém, díky vytrvalým dešťům, jsme přivítali na našem stadiónu v okresním derby tým Dobrovice „B“.

Od úvodních minut jsme hráli aktivně, v první šanci se ocitl v 1‘. Milan Merva a hned po něm Ondra Klíma, v 6‘. po centru Ondry Klímy hlavičkoval vedle Kuba Kasal, v 11‘. centroval Mára Koštíř, Ondra Klíma míč zpracoval na prsa, ale jeho střela po teči skončila na rohovém kopu, ve 14‘. po nahrávce Milana Mervy postupoval sám na gólmana Martina Abelovského Marek Koštíř, ale dobrovický gólman mu míč v poslední chvíli vypíchl, v 17‘. opět v šanci Marek Koštíř, tentokrát mířil vedle branky, v 19‘. centroval Kuba Kasal, stoper hostí Lukáš Tuma, ve snaze skluzem zastavit míč, ho poslal nešťastně do vlastní sítě 1:0. Ve 24‘. hosté zahrávali trestný kop, míč proletěl pokutovým územím, doputoval až ke střelci první branky Lukáši Tumovi, který ho nekompromisně poslal do naší sítě a napravil si tak reputaci 1:1. Ve 24‘. vysoko nad pálil Ondra Klíma, o tři minuty později točil svojí střelu k tyči Milan Merva, ale gólman Abelovský byl proti, ve 32‘. centroval Tomáš Šolc a s přispěním gólmana hostí dostal míč za brankovou čáru 2:1. V následujících pěti minutách se do šance dostal Ondra Klíma i Tomáš Šolc, ale oba jejich pokusy skončily vedle branky, ve 39‘. se prokličkoval do pokutového území Marek Koštíř, míči do sítě zabránil na brankové čáře stojící bek Dobrovice.

Ve druhé půli se prosadil v 57‘. po rohu Kuby Kasala Radek Tomíček, který usměrnil hlavou míč za záda Martina Abelovského 3:1, v 65‘ zatáhl míč po levé straně střídající David Sedláček a centrem našel opět hlavu Radka Tomíčka, který navýšil skóre na 4:1, v 66‘ se osmělili dobrovičtí a střelou z hranice pokutového území orazítkovali spojnici břevna a tyče. V další naši šanci se ocitl v 68‘. s chutí hrající Radek Tomíček, ale jeho přehoz gólmana skončil těsně vedle tyče, v 73‘. pálil jen do boční sítě David Sedláček, v 81‘. střílel těsně vedle po nahrávce Radka Tomíčka Luděk Holub, v 83‘. běžel sám na gólmana Kuba Šolc, nastřelil však jen jeho nohy a v 86‘. poslal Kuba svojí střelu nad branku hostí.

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
28.10.2017 17:00 I.B. třída 2017-2018 28.10.2017

Místo zápasu

Dolní Bousov

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
DBSK A4Vítězství
FK Dobrovice B1Porážka

DBSK A

Sýkora Martin Brankář
Bíšek Vladimír Obránce
Holub Luděk Obránce
Hrdý Jan Obránce
Kubeček Pavel Obránce
Ježek Petr Obránce
Kasal Jakub Záložník
Koštíř Marek Záložník
Merva Milan Záložník
Sedláček David Záložník
Šolc Tomáš Záložník
Vynikal Petr Záložník
Tomíček Radek Útočník
Šolc Jakub Útočník
Ort Jakub Brankář
Klíma Ondřej Útočník

Trenér DBSK A (asistent): Šouta Patrik
Trenér DBSK A: Holub Luděk
Vedoucí mužstva: Zumr Václav